15/06/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
marcus rashford
Mediálne správy

Rashford chce další gól proti City

Vycházející hvězda Manchesteru United Marcus Rashford by mohl dostat příležitost skórovat svůj vysněný gól proti Manchesteru City na domácí půdě.

Osmnáctiletý útočník vsítil 12 branek během svého raketového startu v týmu United včetně jedné vítězné v derby na Etihad Stadium. Nicméně i když to je jeho možná nejlepší moment v kariéře, odchovanec akademie United doufá, že na Old Trafford dokáže tento moment zopakovat.

Na otázku, jaký ze svých vysněných gólů by přidal do měsíční edice časopisu Inside United, odpověděl:

Určitě by to byl gól proti City před našimi fanoušky. Skórovat na jejich stadionu byl pro mě skvělý moment, takže si jen mohu představit, jaké by to bylo na Old Trafford.

Hra byla tenkrát poměrně vyrovnaná a mohlo to dopadnout jakkoliv. My jsme útočili, pak útočili oni. Měli sice větší držení míče, ale nijak vážně nás neohrozili. Předtím jsem měl dvě situace 1 na 1 proti Demichelisovi a on mi prostě odkopl míč. Pak už jsem přesně věděl, co musím udělat, až budu mít příště balón.

Potom už jsem stál jen proti brankáři a to bylo jen o tom uvolnit se a zakončit. Když jsem viděl, že jde míč do sítě, fanoušci byli příliš daleko, ale stejně to byl dobrý pocit, když ke mně běželi všichni spoluhráči. Vyhrát 1:0 a držet při sobě jako tým bylo také dobré.

Poté, co skóroval jako náhradník v utkání s Northampton Town v předchozím kole EFL Cupu, doufá Rashford, že nastoupí proti City a týmu se podaří projít do pátého kola soutěže.

zdroj: manutd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!