Zápas U-17 na Slovensku

9

Akademie Manchesteru United, konkrétně U-17 odjíždí na kemp na Slovensko.

Mladíci kategorie U-17 odehrají přátelský zápas proti Žilině. Zápas se odehraje v Národním tréninkovém centru v Popradě, v úterý 25. října od 17:00. Trenér Kieran McKenna podotknul, že kemp na Slovensku má více aspektů, než samotný zápas.

Cestujeme na Slovensko na tréninkový kemp. Je to fantastický způsob, jak kluky na chvíli vytáhnout ven v průběhu sezóny, aby nějaký ten čas trávili všichni společně.

Na Slovensku zůstaneme čtyři nebo pět dní. Můžeme zde pracovat na některých věcech v průběhu malé přestávky v soutěži a vrátit se zpátky do nové fáze soutěže, která nás čeká. V minulosti jsme podnikli podobné kempy s ostatními týmy a je to skvělá šance, jak si kluci můžou vyčistit hlavy a my je můžeme poznat i mimo hřiště a zároveň se můžeme změřit se zahraniční konkurencí.

Zdroj: manutd.comZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokGary Neville po zápase s Chelsea
Ďalší článokNáročný deň, ktorým sa nemôžeme nechať rozhodiť.
B7
Vítejte na mém profilu, kde vystupuju pod jménem B7. Jmenuju se Ondra Biederman a jsem studentem Mendelovy univerzity v Brně. Miluju cestování a poznávání nových lidí, ale největší vášeň patří fotbalu a červenému týmu z Manchesteru. Manchesteru United fandím od svých 16 let, byl to Cristiano Ronaldo, kdo mě přivedl do tohoto týmu. Postupem času mi United přirostli k srdci. Klub s tak bohatou historií, úžasným stadionem a fanoušky. Můj největší zážitek byl zápas s Chelsea na Old Trafford v roce 2011, kde jsem seděl na tribuně a sledoval výhru United, připadal jsem si jako v pohádce.


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!