14/06/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Mourinho a Rooney: Pogba potřebuje čas

Hvězda Manchesteru United byla už na sto procent jistá ve svých schopnostech proti Fenerbahce a Mourinho zamítl myšlenku, že Pogba neměl zahrávat pokutový kop.

Francouzský reprezentant (23let) přestoupil k „Reds“ v srpnu za rekordní částku a trochu překvapivě jeho výkony byly dosti kritizované od té doby.

Pogba se trefil dvakrát v Evropské lize, poprvé z pokutového kopu a podruhé vynikající střelou těsně před poločasovou přestávkou. Mourinho byl spokojený s jeho čtvrtou letní posilou.

Nicméně, v průběhu pozápasové tiskové konference manažer podotknul, že jeho hvězda potřebuje čas se přizpůsobit a novinářům na Old Trafford sdělil toto.

Nejdříve ze všeho, co vy jste někteří zmínili, že se stal z nejhoršího hráče v Premier League, skvělým hráčem za 48 hodin. Neříkám, že jste to byli zrovna vy, a když říkám vy, myslím tím média – „Ensteiny,“ ale realita je taková, my víme, že je to dobrý hráč a taky víme, že potřebuje čas, aby ukázal veškerý svůj potenciál.

Znám dobře italský fotbal i jakým stylem hrají italské týmy. Je to úplně jiný styl, než Premier League. Neříkám, že Premier League je lepší, jenom říkám, že je rozdílná, co se týče intenzity hry, počtu doteků s míčem, které si můžete dovolit, v prostoru pro hru, v čase na rozhodnutí, prostě všechno je jiné. Potřebuje čas se přizpůsobit.

Co si může odnést z dnešního večera? Nemyslím si, že hodně, protože je sebevědomý kluk. On není ten typ, který má deprese. Někteří lidé říkají, že je špatným hráčem. On si starosti nedělá, je prostě v klidu, takže si nemyslím, že by tomu mělo být po dnešním večeru jinak. Ale je vždycky příjemné pro hráče, když vstřelí branku, zvláště tak krásnou branku před domácím publikem.

Wayne Rooney, který začal v základní sestavě proti Fenerbahce, použil podobná slova jako Mourinho.

Paul je fantastickým hráčem. Myslím si, že pracuje opravdu tvrdě a je to znát. Je to jiná liga, než na kterou byl zvyklý. Dříve toho moc nenahrál v seniorském týmu před odchodem do Juventusu, takže je to pro něj úplně nové. Je to skvělý hráč a ještě v téhle sezóně zazáří, o tom nemám pochyb.

                                                                                                             Zdroj: manutd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!