18/06/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Mourinho reaguje na výhru s Fenerbahce

José Mourinho je spokojený s vysokou výhrou 4:1 nad tureckým celkem Fenerbahce. Zápas evropské ligy se odehrál ve čtvrtek večer na Old Trafford.

 

SPOKOJENOST S VÝKONEM

Vybral jsem tuto sestavu, protože jsem cítil, že s ní můžeme vyhrát. Po těžkém pondělním zápase jsem vybral hráče, kteří jsou v lepší kondici. Zítra začnu přemýšlet o zápase s Chelsea. Jestli jsem šťastný s výkonem týmu? Ano. Štastný z individuálních výkonů? Ano. Jsem také šťastný z výsledku, což je nejdůležitější, protože máme těžkou skupinu.

 

OBRANNÁ STABILITA

Chtěli jsme držet určitou stabilitu tím, že jsme nechali v sestavě brankáře [De Geu] a střední obránce [Smalling, Baily]. Ostatní hráči byli odpočatí, protože nehráli [v pondělí].

 

ÚTOČNÝ PLÁN VYŠEL

Vybrali jsme útočné hráče podle profilu jejich defenzivních hráčů. Takže hráči jako [Juan] Mata, [Jesse] Lingard a [Anthony] Martial svou rychlostí a kreativitou otvírali prostory, jako při prvních dvou penaltových situací.

 

PAUL POGBA

Tohle je Anglie. Anglický fotbal. Jeden den jste fenomenální a druhý den se vám nedaří. Víme jak dobrý (Pogba) doopravdy je a také víme, že i každý top hráč potřebuje čas na adaptaci na novou ligu.

 

DOMÁCÍ FORMA

V některých částech zápasu jsme hráli dobře, ale poté co jsme vstřelili čtvrtý gól, jsme přestali hrát. To je přirozené. Nemám radost z toho, že jsme inkasovali branku, ale to je povaha hráčů.  Máme šest bodů a dvě domácí výhry. Je důležité abychom z domácích zápasů měli devět bodů a nějaký bod získali z venkovních zápasů.

 

POKUTOVÉ KOPY

První dvě branky padly po čistých penaltách. Paul byl zvolen jako hlavní exekutor, což bylo naše rozhodnutí. Pravděpodobně nechtěl kopat penaltu znovu o pár minut později. [Anthony] Martial je také výborný exekutor pokutových kopů.

 

SMALLINGOVO ZRANĚNÍ

Nebyl v pořádku. Cítil svalovou bolest a protože se výsledek vyvíjel příznivě, raději jsme ho vystřídali. Doufáme, že se stihne zotavit do zápasu s Chelsea.

 

Zdroj:manutd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!