25/07/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Lingard je před Chelsea sebevědomý

Křídlo United se po včerejším utkání, v němž on a jeho spoluhráči porazili Fenerbahce v poměru 4:1, cítí sebevědomý.

Jesse Lingard dokonce včera vstřelil i branku a svým výkonem pomohl ke skvělému představení hráčů v červených dresech. Dalšími střelci se pak stali Paul Pogba, který rozvlnil síť hned dvakrát a Anthony Martial, který stejně jako Pogba proměnil penaltový kop. Skóre pak korigoval bývalý hráč Rudých ďáblů Robin van Persie, což vyústilo v potlesk domácích fanoušků v čele se Sirem Alexem Fergusonem.

Myslím, že jsme nyní hodně sebevědomí a můžeme se připravit na následující zápasy včetně toho v neděli. Domácí zápasy jsou důležité, protože pokud budeme sbírat body doma, můžeme odvážně  vstoupit do těch venkovních. Za pár týdnů budeme hrát na Fenerbahce a už nyní se na to budeme připravovat.

Lingard se vyjádřil také ke změnám, které Mourinho od posledního utkání s Liverpoolem provedl.

Útočná čtveřice, která včera nastoupila, si hodně přihrávala míč a byla hodně v pohybu, což dělalo obráncům velké problémy. Branky a asistence jsou pro mě klíčové, takže doufám, že mě právě tohle nakoplo.

Následující utkání Rudých ďáblů se odehraje na Stamford Bridge proti londýnské Chelsea a Lingard se nezapomněl vyjádřit i k tomuto střetnutí.

Naposledy jsem si to s nimi užil, protože jsem vstřelil branku, takže to bylo fajn. Ale remizovali jsme, takže nyní to snad dotáhneme do vítězného konce. Bude to těžký zápas, ale mentálně jsme na to připraveni. A konečně máme sebevědomí na to, vyhrát každý zápas.

zdroj: manutd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!