Lingard je před Chelsea sebevědomý

1

Křídlo United se po včerejším utkání, v němž on a jeho spoluhráči porazili Fenerbahce v poměru 4:1, cítí sebevědomý.

Jesse Lingard dokonce včera vstřelil i branku a svým výkonem pomohl ke skvělému představení hráčů v červených dresech. Dalšími střelci se pak stali Paul Pogba, který rozvlnil síť hned dvakrát a Anthony Martial, který stejně jako Pogba proměnil penaltový kop. Skóre pak korigoval bývalý hráč Rudých ďáblů Robin van Persie, což vyústilo v potlesk domácích fanoušků v čele se Sirem Alexem Fergusonem.

Myslím, že jsme nyní hodně sebevědomí a můžeme se připravit na následující zápasy včetně toho v neděli. Domácí zápasy jsou důležité, protože pokud budeme sbírat body doma, můžeme odvážně  vstoupit do těch venkovních. Za pár týdnů budeme hrát na Fenerbahce a už nyní se na to budeme připravovat.

Lingard se vyjádřil také ke změnám, které Mourinho od posledního utkání s Liverpoolem provedl.

Útočná čtveřice, která včera nastoupila, si hodně přihrávala míč a byla hodně v pohybu, což dělalo obráncům velké problémy. Branky a asistence jsou pro mě klíčové, takže doufám, že mě právě tohle nakoplo.

Následující utkání Rudých ďáblů se odehraje na Stamford Bridge proti londýnské Chelsea a Lingard se nezapomněl vyjádřit i k tomuto střetnutí.

Naposledy jsem si to s nimi užil, protože jsem vstřelil branku, takže to bylo fajn. Ale remizovali jsme, takže nyní to snad dotáhneme do vítězného konce. Bude to těžký zápas, ale mentálně jsme na to připraveni. A konečně máme sebevědomí na to, vyhrát každý zápas.

zdroj: manutd.comZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokPogba má radosť z výhry nad Fenerbahce
Ďalší článokMourinho reaguje na výhru s Fenerbahce
United fandím od finále z roku 1999, kdy jsem ale ještě neměl moc ponětí o Manchesteru, nicméně se to od této chvíle i s přispěním PC hry Premier Manager 99 začalo měnit. Podstatným důvodem pak byla také přítomnost Davida Beckhama v týmu, kterého jsem začal sledovat v době, kdy si sáhl na samotné dno – tedy vyloučení na MS v roce 1998 – po kterém jej lynčovala celá Anglie. Po jeho odchodu jsem si však našel svého nového favorita, a to Oleho Gunnara Solskjaera (odtud nick).


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!