18/06/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Ibra lituje neproměněnou šanci

Zlatan Ibrahimovič lituje své šance ve včerejším utkání s Liverpoolem, kdy nedokázal po přesném centru Paula Pogby hlavičkovat mezi tři tyče a na výsledku utkání 0:0 se tak nic nezměnilo až do konečného hvizdu.

Švédský útočník již vstřelil tuto sezonu šest branek, nicméně včera se mu míč za záda Kariuse nepodařilo dostat. A přestože získat bod na Anfieldu není vůbec špatný výsledek, Zlatan své neproměněné šance velmi lituje.

Bylo to těžké. Potřeboval jsem ten míč dohnat, nicméně stále si myslím, že jsem branku měl trefit. Příště už to udělám lépe.

Co se týče zápasu, řekl bych, že to bylo dobré a hlavně náročné utkání. Hrát venku na Anfieldu – Liverpool ještě žádný velký tým neporazil, takže si myslím, že jsme uhráli dobrý výsledek. V druhé půli se jejich šance stupňovaly, nicméně my jsme také mohli hrát lépe. Ale na tom pracujeme a snad se tak brzo i stane.

Zlatan se také vyjádřil na adresu de Gey, který včera vychytal dvě gólové šance soupeře.

Ukázal pár skvělých zákroků a proto je jeden z nejlepších brankářů. Včera zahrál opravdu perfektně.

United jsou nyní po osmi kolech sedmí v tabulce s pětibodovou ztrátou na první Manchester City. I k velmi vyrovnanému popředí tabulky se Ibrahimovič nezapomněl vyjádřit.

Sezona je dlouhá a už jsme viděli, že v jeden moment může body ztratit hned několik týmů. Každý víkend se stane něco jiného, každopádně my musíme vyhrávat utkání, která vyhrát potřebujeme. Musíme zůstat na vrcholu. Jsme stále na dosah, nicméně sezona je dlouhá. Každopádně jsme tam a bojujeme o všechny body. Musíme se ale dostat do formy a pak to bude jednodušší.

zdroj: manutd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!