16/05/2021

U18: Wolves – United 2:5

Manchester United U18 dokázal v 10. kole Premier League U18 zvítězit nad Wolves U18 vysoko 5:2, když všechny branky vstřelil už během prvního poločasu.

Hostující Manchester United se dostal do vedení už ve 3. minutě utkání a to když centr Tahitha Chonga dokázal v úvodní branku utkání přetavit záložník Indy Boonen0:1. Stejný hráč se do střelecké listiny zapsal v 19. minutě utkání. Nishan Burkart přihrával a Boonen už měl jednoduchou pozici – 0:2. O pět minut později se opět měnilo skóre utkání, tentokrát byl úspěšným střelcem DJ Buffonge – 0:3. Na 4:0 zvyšoval o dalších pět minut později Nishan Burkart, který využil přihrávky Angela Gomese. V 32. minutě se mezi úspěšné střelce zapsal po individuální akci i Tahith Chong0:5. První poločas tak skončil jednoznačným vítězstvím United a bylo jasné, že druhý poločas už se bude jenom dohrávat.

Po úžasném prvním poločase se už ale Manchesteru United nepodařilo skóre navýšit, naopak domácí Wolves alespoň zkorigovali výsledek utkání dvěma vstřelenými brankami. V 74. minutě se nejprve prosadil Austin Samuels a o tři minuty později dal konečnou podobu výsledku Ryan Giles po nákopu brankáře Harryho Beasleyho. Manchester United tak nakonec v utkání zvítězil 5:2 a nadále drží v ligové tabulce první místo.