Mourinho: Anthony Taylor to bude mít těžké

6

José Mourinho řekl, že sudí Anthony Taylor to bude mít v pondělním zápase velmi těžké, poté co se zvedla vlna kritiky za jeho jmenování na tento zápas.

Taylor pochází z Wythenshawe [oblast Manchesteru] a rozhodnutí, aby odřídil derby byla zpochybněna fanoušky Liverpoolu.

Bývalý šéf rozhodčích Keith Hackett podpořil Taylorovu „čestnost“, nicméně zdůraznil, že by bylo neomluvitelné, pokud by z jeho strany došlo k nějakému spornému rozhodnutí.

Mourinho dostal v minulé sezóně zákaz vstupu na stadion poté co kritizoval rozhodčí za údajné manipulování zápasů jeho bývalého klub [Chelsea]. Na předzápasové konferenci se zprvu zdráhal mluvit o Taylorovi, ale nakonec vyjádřil své pocity.

Mám na to svůj pohled, ale byl jsem již tolikrát potrestán za svá slova, že k tomu nechci nic říct. Myslím, že pan Taylor je velmi dobrý rozhodčí, ale někdo s jistým záměrem na něj vytváří takový tlak, že to podle mě bude mít velmi složité, aby podat kvalitní výkon.

Manažer United je přesvědčen, že jeho hráči budou v zápase disciplinovaní a zároveň jim vzdal hold za způsob, jakým se v dosavadní sezóně na hřišti prezentují.

Naše disciplína je velmi, velmi dobrá a nemáme s ní vůbec žádný problém. Jsme tým, který hraje disciplinovaně a který dodržuje vše co nám bylo řečeno na setkáních s představiteli Premier League a rozhodčích.  

Nevytváříme nátlak na rozhodčí a jsme spokojeni s tím, jak se chováme na pomezní čáře.

Zdroj:skyports.comZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokPreview: Liverpool – Manchester United
Ďalší článokU18: Wolves – United 2:5
nazgul
Jmenuji se Vlastimil Paclt a pracuji v oblasti IT. Manchesteru United fandím zhruba od roku 1998 - v té době jsme s otcem sledovali zápasy United v Lize mistrů, což byla jediná příležitost, jak vidět Manchester živě v TV. Rád jsem také pročítal otcovi časopisy o fotbale, které si z dob "komunismu" schovával jako vzácnost a kde mimo jiné bylo mnoho článků o anglickém fotbale. Historie Manchesteru United mě chytla za srdce a já měl jasno v tom, kdo je a navždy bude můj tým.


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!