18/06/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Mourinho: Anthony Taylor to bude mít těžké

José Mourinho řekl, že sudí Anthony Taylor to bude mít v pondělním zápase velmi těžké, poté co se zvedla vlna kritiky za jeho jmenování na tento zápas.

Taylor pochází z Wythenshawe [oblast Manchesteru] a rozhodnutí, aby odřídil derby byla zpochybněna fanoušky Liverpoolu.

Bývalý šéf rozhodčích Keith Hackett podpořil Taylorovu „čestnost“, nicméně zdůraznil, že by bylo neomluvitelné, pokud by z jeho strany došlo k nějakému spornému rozhodnutí.

Mourinho dostal v minulé sezóně zákaz vstupu na stadion poté co kritizoval rozhodčí za údajné manipulování zápasů jeho bývalého klub [Chelsea]. Na předzápasové konferenci se zprvu zdráhal mluvit o Taylorovi, ale nakonec vyjádřil své pocity.

Mám na to svůj pohled, ale byl jsem již tolikrát potrestán za svá slova, že k tomu nechci nic říct. Myslím, že pan Taylor je velmi dobrý rozhodčí, ale někdo s jistým záměrem na něj vytváří takový tlak, že to podle mě bude mít velmi složité, aby podat kvalitní výkon.

Manažer United je přesvědčen, že jeho hráči budou v zápase disciplinovaní a zároveň jim vzdal hold za způsob, jakým se v dosavadní sezóně na hřišti prezentují.

Naše disciplína je velmi, velmi dobrá a nemáme s ní vůbec žádný problém. Jsme tým, který hraje disciplinovaně a který dodržuje vše co nám bylo řečeno na setkáních s představiteli Premier League a rozhodčích.  

Nevytváříme nátlak na rozhodčí a jsme spokojeni s tím, jak se chováme na pomezní čáře.

Zdroj:skyports.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!