Johnstone podepsal novou smlouvu

4
sam johnstone

Mladý brankář Sam Johnstone podepsal s klubem novou smlouvu, která jej udrží na Old Trafford nejméně do května roku 2018.

Třiadvacetiletý brankář prošel akademií United, přičemž se k Rudým ďáblům přidal už v deseti letech. Od té doby prošel všemi kategoriemi a nyní kryje záda jedničce týmu Davidu de Geovi. Johnstone pochopitelně neskrýval s podpisu smlouvy radost.

Jsem rád, že jsem podepsal nový kontrakt. Jsem s klubem už od deseti let a vyrostl jsem zde. Těch třináct let uteklo jako voda a já si užil každý moment. Pracuji s nejlepšími brankáři na světě a získávám zkušenosti tak, abych se toho naučil co nejvíce a ukázal to manažerovi.

K podpisu se vyjádřil také manažer Mourinho.

Sam je brankář s velkým potenciálem. Je to velmi profesionální mladík se příkladným přístupem. Už během mého krátkého působení v klubu se zlepšil. Jsem rád, že chce spojit svou budoucnost s klubem.

zdroj: manutd.comZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokU18: Wolves – United 2:5
Ďalší článokBlind: Pre takéto zápasy žijeme
United fandím od finále z roku 1999, kdy jsem ale ještě neměl moc ponětí o Manchesteru, nicméně se to od této chvíle i s přispěním PC hry Premier Manager 99 začalo měnit. Podstatným důvodem pak byla také přítomnost Davida Beckhama v týmu, kterého jsem začal sledovat v době, kdy si sáhl na samotné dno – tedy vyloučení na MS v roce 1998 – po kterém jej lynčovala celá Anglie. Po jeho odchodu jsem si však našel svého nového favorita, a to Oleho Gunnara Solskjaera (odtud nick).


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!