Rashford o adaptaci do profesionálního fotbalu

3
marcus rashford hull city goal

Marcus Rashford přiznává, že mezi muži si připadá fotbalově mnohem živější než mezi juniory, což vysvětluje především daleko větší fyzickou zátěží.

Loni touto dobou byl Marcus ještě relativně neznámým teenagerem hrajícím za tým ve své kategorii U18. Za rok však talentovaný mladík udělal pokrok, díky němuž se objevil na titulní stránce Inside United, přičemž právě jeho adaptace do profesionálního fotbalu byla tématem číslo jedna rozhovoru s redaktorem již zmíněného časopisu.

V rozhovoru také Marcus přiznal, že je to s největší pravděpodobností jeho rychlost, která přitahuje pozornost všech obránců tak, jak se s tím ve své době musel poprat také Cristiano Ronaldo. Ze střetů v plné rychlosti si však Rashford bere pouze samá pozitiva.

Nemůžete odehrát ve fotbale zápas bez jediného šrámu. To se mi snad ještě nikdy nestalo. A navíc tě to zocelí. Když jsem začal dostávat první kopance, bylo to jako probuzení z toho, že už nejsem v U18. Tam jsem také schytával rány, ale hned po zápase jsem je už necítil.

Je to tu daleko tvrdší, ale pomáhá mi to. Musíš se prostě zvednout a pokračovat ve hře. A nejlépe jim to oplatit. Myslím, že zvláště pro mladé hráče je nutností absolvovat takovéto utkání.

zdroj: manutd.comZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokDaley Blind : Dva zápasy, v ktorých by som chcel hrať
Ďalší článokCarrick vybral svojho najlepšieho spoluhráča
United fandím od finále z roku 1999, kdy jsem ale ještě neměl moc ponětí o Manchesteru, nicméně se to od této chvíle i s přispěním PC hry Premier Manager 99 začalo měnit. Podstatným důvodem pak byla také přítomnost Davida Beckhama v týmu, kterého jsem začal sledovat v době, kdy si sáhl na samotné dno – tedy vyloučení na MS v roce 1998 – po kterém jej lynčovala celá Anglie. Po jeho odchodu jsem si však našel svého nového favorita, a to Oleho Gunnara Solskjaera (odtud nick).


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!