25/07/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Pavel Nedved
Mediálne správy

Pavel Nedvěd: Přestup do United je nesplněný sen

Pavel Nedvěd při vyplnění fotbalového dotazníku pro server Idnes přiznal, že nejvíce lituje toho, že si nikdy nezahrál za Manchester United.

Bývalý středopolař pražské Sparty, Lazia a Juventusu Turín si zahrál proti Rudým ďáblům celkem třikrát a dle jeho slov by býval rád oblékal červený dres. Naneštěstí pro Nedvěda, jeho pozice byla levý záložník, kterou měl tehdy Sir Alex Ferguson bezpečně pokrytou Ryanem Giggsem.

Čeho lituji? Toho, že jsem nikdy nehrál za Manchester United. To by se mi líbilo. Přestup nikdy ve hře nebyl, jen do Chelsea. Líbila se mi generace kolem Paula Scholese nebo Ryana Giggse, které jsem obdivoval. Trochu jsem záviděl Karlovi Poborskému, který za Manchester hrál, zažil skvělé zápasy a vím, že ho tam pořád mají rádi.

Nynější vice-prezident Juventusu se také vyjádřil na adresu Zlatana Ibrahimoviče, kterého popsal jako nejlepšího spoluhráče, se kterým kdy hrál.

Já jich měl vážně hodně. Nechci urazit ostatní, ale když mám říct jednoho, tak Zlatana Ibrahimoviče. Je to útočník, který řeže obránce, má strašnou sílu a na svoji výšku i výbornou techniku. Ale když přišel do Juventusu, tak neuměl střílet na bránu. A dneska? Je to hlavně díky tomu, že si ho po každém tréninku vzal trenér Capello a půl hodiny střílel na bránu. A on se v tom velmi zlepšil. Do té doby tolik gólů nedával. Vidíte, je to v tréninku.

Zdroj: manutd.com, idnes.cz

 


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!