Herrera o spolupráci s Pogbou

13
ander herrera

Ander Herrera vyjádřil svou spokojenost se svou novou rolí defenzivního záložníka a věří, že spolupráce s Paulem Pogbou funguje dobře.

Zatím to jde dobře. Mám dobrý příklad v Michealovi Carrickovi, protože patřil mezi nejlepší záložníky v poslední dekádě a mohu se toho od něj hodně naučit.

Paul je velmi silný, fyzicky zdatný, může střílet oběma nohama, dokáže dobře driblovat a bránit. Má prostě vše.

Má role je zůstávat vzadu a odebírat míče, abychom udrželi pozici a mohli zakládat nové útoky. Jsem v pohodě a budu se snažit plnit všechny pokyny od našeho manažera.

Ander Herrera odehrál pod Van Gaalem méně než polovinu ligových zápasů. José Mourinho mu naopak důvěřuje více a často ho staví do zápasů.

Pod Mourinhem jsem nastoupil také jako útočící záložník v EFL poháru a vstřelil i gól. Jsem týmový hráč a budu plnit všechny jeho pokyny. Nyní jsem šťastný na pozici před obrannou linií. Myslím, že mé výkony jsou více konzistentní. Vím, že musím nadále pracovat, abych více splácel důvěru Mourinhovi. Pravda je taková, že se na nové pozici cítím opravdu dobře a díky ní jsem pravděpodobně dostal pozvání do reprezentace.

Ander byl povolán do španělské reprezentace vůbec poprvé ve své fotbalové kariéře.

Zdroj: skysports.comZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokU18: United – Sunderland 1:1
Ďalší článokMourinho angažoval nového skauta
nazgul
Jmenuji se Vlastimil Paclt a pracuji v oblasti IT. Manchesteru United fandím zhruba od roku 1998 - v té době jsme s otcem sledovali zápasy United v Lize mistrů, což byla jediná příležitost, jak vidět Manchester živě v TV. Rád jsem také pročítal otcovi časopisy o fotbale, které si z dob "komunismu" schovával jako vzácnost a kde mimo jiné bylo mnoho článků o anglickém fotbale. Historie Manchesteru United mě chytla za srdce a já měl jasno v tom, kdo je a navždy bude můj tým.


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!