23/07/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
ander herrera
Mediálne správy

Herrera o spolupráci s Pogbou

Ander Herrera vyjádřil svou spokojenost se svou novou rolí defenzivního záložníka a věří, že spolupráce s Paulem Pogbou funguje dobře.

Zatím to jde dobře. Mám dobrý příklad v Michealovi Carrickovi, protože patřil mezi nejlepší záložníky v poslední dekádě a mohu se toho od něj hodně naučit.

Paul je velmi silný, fyzicky zdatný, může střílet oběma nohama, dokáže dobře driblovat a bránit. Má prostě vše.

Má role je zůstávat vzadu a odebírat míče, abychom udrželi pozici a mohli zakládat nové útoky. Jsem v pohodě a budu se snažit plnit všechny pokyny od našeho manažera.

Ander Herrera odehrál pod Van Gaalem méně než polovinu ligových zápasů. José Mourinho mu naopak důvěřuje více a často ho staví do zápasů.

Pod Mourinhem jsem nastoupil také jako útočící záložník v EFL poháru a vstřelil i gól. Jsem týmový hráč a budu plnit všechny jeho pokyny. Nyní jsem šťastný na pozici před obrannou linií. Myslím, že mé výkony jsou více konzistentní. Vím, že musím nadále pracovat, abych více splácel důvěru Mourinhovi. Pravda je taková, že se na nové pozici cítím opravdu dobře a díky ní jsem pravděpodobně dostal pozvání do reprezentace.

Ander byl povolán do španělské reprezentace vůbec poprvé ve své fotbalové kariéře.

Zdroj: skysports.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!