Mladíci mají šanci zaujmout Mourinha

7

Mezinárodní přestávka je pro některé mladé hráče velkou příležitostí. Tento týden mají možnost si zatrénovat pod José Mourinhem.

Šestnáct hráčů prvního týmu si plní své reprezentační povinnosti, a to znamená, že v tréninkových jednotkách je tým potřeba doplnit o mladé hráče, kteří tak mají šanci zaujmout Mourinha. Budou trénovat po boku Zlatana Ibrahimoviče, Michaela Carricka, Ashleyho Younga, Juana Maty a připravovat se na sobotní zápas v U-18 proti Sunderlandu. Celou situaci pak okomentoval trenér kategorie U-18 Kieran McKenna.

Tento mix hráčů je pochopitelně dán z důvodu reprezentační přestávky. Angel Gomes (hráč U-18) momentálně reprezentuje Anglii v kategorii U-17 a Tahith Chong (hráč U-18) je na reprezentačním srazu s týmem Holandska U-17. Tento týden kluci posbírají hodně zajímavých zkušeností a o tom to všechno je.

Tři kluci (U-18) odehráli v úterý zápas v kategorii U-23, což byl pro ně velký skok a zároveň máme pět nebo šest kluků, kteří trénují společně s prvním týmem.

Znovu, je to pro ně fantastická zkušenost v jejich vývoji. Dalo by se říct, že je to pro kluky typický týden, pokud první tým postrádá několik hráčů.

Snažíme se jim po celý týden dávat různé výzvy a věříme, že se o víkendu budou společně podílet na dobrém výkonu a vyhrají zápas.

Tento článek napsal redaktor B7.                                                            

    Zdroj: manchestereveningnews.co.uk


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!