27/07/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Mladíci mají šanci zaujmout Mourinha

Mezinárodní přestávka je pro některé mladé hráče velkou příležitostí. Tento týden mají možnost si zatrénovat pod José Mourinhem.

Šestnáct hráčů prvního týmu si plní své reprezentační povinnosti, a to znamená, že v tréninkových jednotkách je tým potřeba doplnit o mladé hráče, kteří tak mají šanci zaujmout Mourinha. Budou trénovat po boku Zlatana Ibrahimoviče, Michaela Carricka, Ashleyho Younga, Juana Maty a připravovat se na sobotní zápas v U-18 proti Sunderlandu. Celou situaci pak okomentoval trenér kategorie U-18 Kieran McKenna.

Tento mix hráčů je pochopitelně dán z důvodu reprezentační přestávky. Angel Gomes (hráč U-18) momentálně reprezentuje Anglii v kategorii U-17 a Tahith Chong (hráč U-18) je na reprezentačním srazu s týmem Holandska U-17. Tento týden kluci posbírají hodně zajímavých zkušeností a o tom to všechno je.

Tři kluci (U-18) odehráli v úterý zápas v kategorii U-23, což byl pro ně velký skok a zároveň máme pět nebo šest kluků, kteří trénují společně s prvním týmem.

Znovu, je to pro ně fantastická zkušenost v jejich vývoji. Dalo by se říct, že je to pro kluky typický týden, pokud první tým postrádá několik hráčů.

Snažíme se jim po celý týden dávat různé výzvy a věříme, že se o víkendu budou společně podílet na dobrém výkonu a vyhrají zápas.

Tento článek napsal redaktor B7.                                                            

    Zdroj: manchestereveningnews.co.uk


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!