Memphis: nechci být v roli náhradníka

29

Memphis Depay přestoupil v létě 2015 z týmu PSV Eindhoven do Manchesteru United s tím, že touží pracovat s „nejlepším manažerem na světě“ Van Gaalem.

Během první sezóny postupně ztrácel formu a ke konci nastupoval do zápasů jen sporadicky. Pod novým bossem Mourihnem nastoupil pouze třikrát a to vždy z lavičky náhradníků.

Jsem pořád stejný člověk a vím přesně, co chci. Role náhradníka není pro mě. Nejsem hráč, který je spokojen pouze s faktem, že má smlouvu s Manchesterem United. Je to sice můj vysněný klub, ale já chci hrát.

Přes svůj obdiv k Van Gaalovi, Depay připustil, že se klub pod Mourinhem posunul vpřed.

Tréninky jsou na vyšší úrovni a probíhají skvěle. Cítím se dobře a fit, což platí pro každého. Jose Mourinho je jedním z nejlepších trenérů. Vyjádřil svou důvěru vůči mně a to nejen osobně, ale i v tisku.

Memphis je často kritizován za své slabé výkony, které neodpovídají přestupové částce, za jakou ho Manchester United podepsal. Přesto však nehledá jakoukoliv pomoc u svého spoluhráče a kamaráda Paula Pogby.

S Paulem se již nějaký čas známe, ale fotbal je sport pro chlapy a já nepotřebuji utěšovat. Stále věřím ve své schopnosti.

Tento príspevok pre vás spracoval nový redaktor: Nazgul

zdroj: skysportsZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokRooney pracuje na návrate do zostavy
Ďalší článokSergio Romero: Vždy som pripravený
Marky
United registrujem od roku 1998 a medzi mojich najobľúbenejších hráčov patrí zlatá generácia z Class of 92 na čele s legendárnym Sirom Alexom Fergusonom, na ktorej som od detstva ešte ako mladý futbalista vyrastal. Ďalej to bol Wayne Rooney, Rio Ferdinand, Nemanja Vidič, či Patrice Evra. United obdivujem kvôli histórii, legendám a tradíciám. Fanúšikovskej činnosti spojenej s vedením fanstránky, organizáciou zrazov a výjazdov na futbal do Anglicka sa venujem približne od roku 2007. Mojou najväčšou výzvou je spájať komunitu českých a slovenských fanúšikov Manchestru United.


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!