05/08/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Memphis: nechci být v roli náhradníka

Memphis Depay přestoupil v létě 2015 z týmu PSV Eindhoven do Manchesteru United s tím, že touží pracovat s „nejlepším manažerem na světě“ Van Gaalem.

Během první sezóny postupně ztrácel formu a ke konci nastupoval do zápasů jen sporadicky. Pod novým bossem Mourihnem nastoupil pouze třikrát a to vždy z lavičky náhradníků.

Jsem pořád stejný člověk a vím přesně, co chci. Role náhradníka není pro mě. Nejsem hráč, který je spokojen pouze s faktem, že má smlouvu s Manchesterem United. Je to sice můj vysněný klub, ale já chci hrát.

Přes svůj obdiv k Van Gaalovi, Depay připustil, že se klub pod Mourinhem posunul vpřed.

Tréninky jsou na vyšší úrovni a probíhají skvěle. Cítím se dobře a fit, což platí pro každého. Jose Mourinho je jedním z nejlepších trenérů. Vyjádřil svou důvěru vůči mně a to nejen osobně, ale i v tisku.

Memphis je často kritizován za své slabé výkony, které neodpovídají přestupové částce, za jakou ho Manchester United podepsal. Přesto však nehledá jakoukoliv pomoc u svého spoluhráče a kamaráda Paula Pogby.

S Paulem se již nějaký čas známe, ale fotbal je sport pro chlapy a já nepotřebuji utěšovat. Stále věřím ve své schopnosti.

Tento príspevok pre vás spracoval nový redaktor: Nazgul

zdroj: skysports


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!