Herrera poprvé povolán do národního výběru

20

Záložník Ander Herrera byl vůbec poprvé ve své kariéře povolán do španělského národního týmu.

Sedmadvacetiletý Španěl se tak přidal k výběru Julena Lopetegua, který odehraje dvě utkání proti Itálii a Albánii v rámci kvalifikace na světový šampionát. Nominaci Herrery nicméně pomohla absence v reprezentaci vytíženějších hráčů jako je Javi Martinez, či Thiago Alcantara.

Přestože Herrera odehrál mnoho utkání v mládežnických kategoriích výběrů U20, U21 nebo U23, šanci mezi muži dostal až nyní. Pochopitelně má pak z této příležitosti ohromnou radost, s kterou se na Twitteru podělil slovy:

Dlouho jsem o tom snil. Jsem pyšný, že mohu reprezentovat zemi. Díky všem za gratulace.

K výkonům Herrery, který si v poslední době začal velmi rozumět s Paulem Pogbou, se vyjádřil také manažer Mourinho.

Může být pro nás velmi důležitým hráčem, protože hrajeme se čtyřmi ofenzivními hráči a Paulem, který má tak trochu volnou ruku a mění pozice. Proto potřebujeme hráče jako je Ander, protože má rychlý přechod do obrany a dodává nám tak při útočení na klidu – speciálně pak při možných rychlých protiútocích.

zdroj: manutd.comZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokVýsledok jednoducho niekedy neodzrkadľuje priebeh zápasu
Ďalší článokRooney pracuje na návrate do zostavy
United fandím od finále z roku 1999, kdy jsem ale ještě neměl moc ponětí o Manchesteru, nicméně se to od této chvíle i s přispěním PC hry Premier Manager 99 začalo měnit. Podstatným důvodem pak byla také přítomnost Davida Beckhama v týmu, kterého jsem začal sledovat v době, kdy si sáhl na samotné dno – tedy vyloučení na MS v roce 1998 – po kterém jej lynčovala celá Anglie. Po jeho odchodu jsem si však našel svého nového favorita, a to Oleho Gunnara Solskjaera (odtud nick).


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!