Herrera: Nemůžeme uvěřit tomu, že jsme nevyhráli

18

Ander Herrera nemůže uvěřit tomu, že si z dnešního utkání se Stoke City po tolika vytvořených šancí berou se spoluhráči pouze jeden bod.

Přestože vyložených šancí měli svěřenci Josého Mourinha mnohem více než jejich soupeř, nedokázali z nich vytěžit více než jen nerozhodný výsledek 1:1. Střelcem jediného gólu United byl pak střídající Anthony Martial. O svůj názor k dnešnímu utkání se pak podělil záložník Ander Herrera.

Nemůžu uvěřit tomu, že jsme nevyhráli. Myslím, že jsme hráli dokonce ještě lépe než v utkání s Leicesterem a vytvořili si snad deset nebo jedenáct jasných šancí ke skórování. Jejich nejlepším hráčem byl však brankář, což ale mluví za vše. Nicméně si myslím, že fanoušci mohou být rádi za způsob, jakým jsme se snažili.

To je fotbal. Věřím tomu, že když hrajete lépe, tak také máte více šancí. Tak jsem o tom byl alespoň přesvědčený, nicméně dnes tomu bylo jinak. Snad se to už nestane. Když hrajeme způsobem, jakým jsme hráli dnes, měli jsme vyhrát 6:0 nebo 7:0. Je neuvěřitelné, že jsme nezvítězili. Nevím, co k tomu našim fanouškům říct. Musíme se snažit dále.

Měli jsme vstřelit druhou branku a tím bychom zápas ukončili. Ale nestalo se tak. A pak přišel ten nešťastný moment. Tečovaný míč, což bylo pro Davida velmi obtížné. Snažil se míč vyrazit a to do míst, kde byli dokonce tři naši hráči proti Jonu Waltersovi. Bohužel míč se odrazil nahoru a pak od břevna do hřiště místo toho, aby šel ven.

Nyní mají Rudí ďáblové patnáctidenní přestávku, po níž je po ní čeká rival z Liverpoolu.

Bude to velký zápas. A hlavně pro naše fanoušky. Po poslední reprezentační pauze jsme se nevrátili v nejlepší formě, takže nyní to máme šanci napravit. Musíme to zkusit. Hrajeme v pondělí, což je dobrá zpráva pro naše jihoamerické hráče, kteří tak mají více času na zotavení. Každopádně nesmíme přestat makat.

zdroj: manutd.comZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokMourinho po zápase so Stoke City
Ďalší článokSmalling si užíva spoluprácu s Baillym
United fandím od finále z roku 1999, kdy jsem ale ještě neměl moc ponětí o Manchesteru, nicméně se to od této chvíle i s přispěním PC hry Premier Manager 99 začalo měnit. Podstatným důvodem pak byla také přítomnost Davida Beckhama v týmu, kterého jsem začal sledovat v době, kdy si sáhl na samotné dno – tedy vyloučení na MS v roce 1998 – po kterém jej lynčovala celá Anglie. Po jeho odchodu jsem si však našel svého nového favorita, a to Oleho Gunnara Solskjaera (odtud nick).


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!