Manažér pred zápasom so Stoke City

10

José Mourinho prezradil, že Phil Jones s určitosťou zmešká nedeľňajšie stretnutie medzi Manchesterom United a Stoke City, ale na druhej strane dúfa, že Henrikh Mkhitaryan a Luke Shaw by mohli byť k dispozícii.

Boss potvrdil, ze Jones bude mimo súťažného diania niekoľko týždňov, keďže sa zotavuje zo zranenia kolena, zatiaľ čo Mkhitaryan sa zúčastnil tréningu s prvým tímom a Shaw pomaly prekonáva svoju chorobu.

Phil Jones je jediný hráč, ktorý laboruje s vážnym zranením a bude s určitosťou chýbať niekoľko týždňov. Micki momentálne trénuje s tímom. Luke je chorý, ale dúfajme, že v piatok bude môcť s nami trénovať. Z hľadiska kondície sme v poriadku a nemáme žiadne problémy.

Mourinho tiež prezradil, že Timothy Fosu-Mensah musel byť vystriedaný kvôli kopancu, ktorý utrpel pri štvrtkovom víťazstve v Európskej lige a to znamenalo, že počas zápasu nemohol poslať na ihrisko Memphisa Depaya ako pôvodne plánoval.

Každým zápasom spoznávam lepšie mojich hráčov, najmä tých, ktoré sú priamo na ihrisku. Samozrejme, rád by som chcel vidieť na ihrisku aj ostatných hráčov, aby si pripísali zápasové minúty a zistil by som o nich ďalšie informácie.

Pôvodne som chcel poslať do stretnutia Memphisa na 20-25 minút, ale nakoniec som nemohol, keďže som musel vykonať určité zmeny a problém s Timom Fosu-Mensahom bol ten, že som musel hrať s Ashleym Youngom na poste pravého obrancu. Ale my potrebujeme celý káder, to je isté.

zdroj: manutd.com

Predchádzajúci článokFerdinand: Manchester by mal posadiť Rooneyho, aby mohol ťažiť z Pogbu
Ďalší článokDíky DIGI2GO už nepřijdete o žádný zápas
HaniF
Volám sa Michal Kačur a som študentom Univerzity Komenského. Manchester United som začal sledovať pravdepodobne kvôli Cristianovi Ronaldovi. V tom čase som začal poctivo sledovať zápasy United a aj po jeho odchode som zachoval obrovskú vášeň pre tento klub. Medzi moje idoly patrí spomínaný Cristiano Ronaldo, Nemanja Vidić, David Beckham, či nenapodobiteľný sir Alex Ferguson.