Mourinho reaguje na vítězství

Podle Josého Mourinho byla výhra 1:0 nad týmem Zorya Luhansk, životně důležitá pro boje o postup do vyřazovací fáze Evropské ligy.

DŮLĚŽITÉ VÍTĚZSTVÍ

Bylo to obtížené utkání. Kdybychom proměnili šance, které jsme měli v prvním poločase, mohl to být zcela jiný zápas. [Zorya] Po celou dobu byli dobře organizovaní, zatažení za míčem a vyčkávali na protiútoky. Nebylo lehké proti nim hrát, ale vítězství bylo velmi důležité.

ZŮSTAT PŘI ZEMI

Jeden týden – tři porážky. Další týden – tři vítězství.  Nebyl jsem deprimovaný třemi porážkami, stejně jako se necítím být v oblacích po třech výhrách. V neděli máme zápas proti Stoke City a to je pro nás nyní nejdůležitější.

SILNÝ KÁDR

Od první minuty jsem čekal na gól, který stále nepřicházel. V takovém zápase nikdy nevíte, co může přijít a upřímně, Romero vytáhl skvělý zákrok za stavu 0:0. Na lavičce jsem měl k dispozici hráče, díky kterým bychom mohli změnit obraz hry. Vystřídal jsem tři z nich a například Martial přinesl do hry rychlost, v momentě kdy soupeři docházeli síly.

ROONEYHO PŘÍSPĚVEK

Smál se [Rooney] a říkal, že dal skvělou asistenci. Svou přítomností ve vápně přinesl do hry přesně to, co tým potřeboval. Je více útočníkem než Juan [Mata], takže jsme Juana stáhli více na pravou stranu. Zápas jsme začali s velmi dobrou sestavou a na lavičce jsme měli hráče připravené reagovat na jakýkoliv průběh zápasu.

IBRA

Je ohromný hráč. I když neskóruje, přináší do hry dynamiku, pohyb a vůdčí schopnosti při organizování útoků. V jeho věku je to neuvěřitelné. Na čem záleží, je kvalita a ta je v jeho případě skvělá.

ZRANĚNÍ

Uvidíme zítra. Celkově jsou ale všichni v kondici a připraveni hrát. Samozřejmě, kromě Phila Jonese, který má dlouhodobé zranění.

ZAMĚŘENÍ NA STOKE

Mají dobrý tým a dobrého manažera a jejich umístění v tabulce neodpovídá kvalitě, kterou mají. Já se nekoukám na tabulku, ale na kvalitu, takže očekávám těžký zápas.

Tento článok pre vás spracoval redaktor: Nazgul.