Rashford hodlá ve skórování pokračovat

11
marcus rashford hull city goal

Marcus Rashford vstřelil v sedmi zápasech čtyři branky a byl by rád, kdyby v nasazeném tempu pokračoval i nadále.

Poslední z těchto branek vstřelil do sítě Leicesteru, který si nakonec odnesl čtyřbrankový příděl. Mladík se po tomto utkání také podělil o svůj názor ke svému progresu za poslední rok.

Loni se toho stalo hodně. Musím se snažit všechny ty skvělé momenty uchovat a znovu zrealizovat i tuto sezonu. Bylo pro mě důležité se trefit hned zpočátku sezony. Musím opět nyní najít ono momentum.

Svůj první gól pak vstřelil 27. srpna do sítě Hullu a pochopitelně jej ihned běžel oslavit se svými fanoušky, kteří se nezdráhali přijet do Hullu fandit. Tento gól pak možná překvapivě popisuje jako nejdůležitější v kariéře.

Bylo to něco speciálního a nemyslím si, že jsem vůbec někdy vstřelil branku na samém konci utkání. Byl to skvělý pocit jej slavit s fanoušky. Instinktivně jsem zkrátka běžel do toho davu. Nad tím nepřemýšlíte, prostě tam skočíte. Vzhledem k tomu, že jsem na poslední chvíli vystřelil vítězství, tak bych řekl, že se jednalo o můj nejdůležitější gól, který jsem kdy vstřelil. Ten pocit byl skvělý a chci jej zažit znovu. Nicméně z emocionálního hlediska bude stále v popředí ten úplně první proti Midtjyllandu.

Při rozhovoru o brankách Marcuse by byl hřích se jej nezeptat také na branku proti Manchesteru City, díky níž United vyhráli v poměru 1:0.

Zápas byl vyrovnaný, takže klidně mohl skončit opačně. Jednou jsme útočili my, pak oni. Myslím, že lepší držení míče měli oni, ale nijak zvlášť nás z toho neohrožovali. Tenkrát jsem dvakrát šel v souboji jedna na jedna proti Demichelisovi a vždycky mě o míč obral a věděl jsem, že napotřetí se mi to už povede. Pak jsem nakonec stál sám proti brankářovi a v tu chvíli už je to pouze o zachování chladné hlavy, což se mi povedlo. No, fanoušci byli strašně daleko, ale bylo fajn, jak za mnou přiběhli hráči. Vyhrát 1:0 jako tým bylo něco skvělého.

zdroj: manutd.comZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokPL2: Everton – United 2:0
Ďalší článokFotoreport: Tréning 28.9.2016
United fandím od finále z roku 1999, kdy jsem ale ještě neměl moc ponětí o Manchesteru, nicméně se to od této chvíle i s přispěním PC hry Premier Manager 99 začalo měnit. Podstatným důvodem pak byla také přítomnost Davida Beckhama v týmu, kterého jsem začal sledovat v době, kdy si sáhl na samotné dno – tedy vyloučení na MS v roce 1998 – po kterém jej lynčovala celá Anglie. Po jeho odchodu jsem si však našel svého nového favorita, a to Oleho Gunnara Solskjaera (odtud nick).


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!