25/07/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Pogba: Hráli jsme téměř dokonale

Paul Pogba tvrdí, že první poločas v podání hráčů United, kteří za úvodních 45 minut porazili Leicester 4:0, byl skoro dokonalý.

Francouzský záložník měl pak na tomto výsledku velký podíl, když sám rozvlnil síť po přesně umístěné hlavičce. Stejný počin se pak povedl také Chrisu Smallingovi, Marcusi Rashfordovi a Juanovi Matovi. Především Španělův gól splňoval ta nejnáročnější měřítka fotbalové krásy. Hráči United nakonec porazili Leicester v poměru 4:1 a získali tak druhou výhru v řadě v soutěžních zápasech.

K utkání se pak vyjádřil střelec své první branky v dresu United Paul Pogba.

První poločas byl téměř dokonalý, a proto jsme vyhráli. Byl to letos náš nejlepší poločas. Ale druhý poločas už nebyl nic lehkého, protože jsme věděli, že se Leicester jen tak nevzdá. Nicméně i tak jsme si vedli skvěle.

Dařilo se nám hrát bez míče. Což bylo důležité, protože sám vím, jak dokážeme hrát, když míč máme v držení. Soustředili jsme se a předvedli skvělý výkon. A v něm chceme pokračovat.

Pogba byl dokonce fanoušky na Twitteru zvolen hráčem utkání.

Je skvělé vstřelit svůj první gól za United. Je to pro mě velmi důležité a doufám taky, že není poslední. Tohle byl jak můj, tak také nás všech s přehledem nejlepší výkon od reprezentační přestávky. Je před námi spousta zápasů a doufáme, že navážeme na tento výkon.

Pogba byl také dotázán na své působení v Premier League.

Je to pro mě velká výzva a to i přesto, že s Juventusem jsem vyhrál čtyřikrát titul. Je to výzva především kvůli historii Manchesteru United.

Nakonec se podělil také o názor související s kritikou, která se na něj a jeho spoluhráče snesla.

Žádné noviny nečtu, nicméně vám řeknu jedno – na konci se uvidí.

zdroj: manutd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!