18/05/2021

Mourinho po zápase s Northamptonom Town

Jose Mourinho věří, že si Manchester United zasloužil výhru proti Northamptonu Town, čímž se kvalifikoval do čtvrtého kola EFL poháru, kde narazí na městského rivala Manchester City.

Mourinho k výsledku

Zasloužili jsme si to (výhru). Zápas probíhal přesně, jak jsem očekával. Kontrolovali jsme hru prvních 35 minut a poté opět v posledních 25 minutách.

Pozitivní výkon United

Jako tým jsme měli hru pod kontrolou od začátku utkání a naše střídání byla jen přínosem. Zápas mohl a měl být jednodušší, protože jsme měli hrát proti 10 hráčům a to hned po začátku druhé půle. Ale oni bojovali a hráli silový fotbal. Zkoušeli nám způsobovat problémy, což se jim taky dařilo. Byl to obtížný zápas, ale celkově hodnotím náš výkon pozitivně.

O penaltě Northamptonu z první půle

Myslím, že bych měl přestat mluvit o rozhodnutích, která učinili rozhodčí a čekat na Vás, co k tomu řeknete. Na někoho s „upřímným“ a někoho s „neupřímným“ pohledem na věc. Vím, že jsem mluvil červené kartě, ale to proto, že šlo o nebezpečnou situaci. Nemluvím o penaltě. Mluvím o situaci, která mohla nastat a způsobit nebezpečné zranění. Nicméně i v těchto situacích bych měl přestat a nechat to na Vás.

Spokojenost s výkonem Carricka

Nechci mluvit o individuálních výkonech, ale myslím, že hrál dobře a celkově záložní řada dobře kontrolovala hru. Vystřídal jsem Schneiderlina za Fellainiho, abychom zastavili dlouhé centry do vápna, které obvykle přicházejí od soupeřů, když prohrávají 2:1. Ale celkově hrál tým dobře.

Článok si pre vás pripravil redaktor Nazgul.