Mourinho po zápase s Northamptonom Town

23

Jose Mourinho věří, že si Manchester United zasloužil výhru proti Northamptonu Town, čímž se kvalifikoval do čtvrtého kola EFL poháru, kde narazí na městského rivala Manchester City.

Mourinho k výsledku

Zasloužili jsme si to (výhru). Zápas probíhal přesně, jak jsem očekával. Kontrolovali jsme hru prvních 35 minut a poté opět v posledních 25 minutách.

Pozitivní výkon United

Jako tým jsme měli hru pod kontrolou od začátku utkání a naše střídání byla jen přínosem. Zápas mohl a měl být jednodušší, protože jsme měli hrát proti 10 hráčům a to hned po začátku druhé půle. Ale oni bojovali a hráli silový fotbal. Zkoušeli nám způsobovat problémy, což se jim taky dařilo. Byl to obtížný zápas, ale celkově hodnotím náš výkon pozitivně.

O penaltě Northamptonu z první půle

Myslím, že bych měl přestat mluvit o rozhodnutích, která učinili rozhodčí a čekat na Vás, co k tomu řeknete. Na někoho s „upřímným“ a někoho s „neupřímným“ pohledem na věc. Vím, že jsem mluvil červené kartě, ale to proto, že šlo o nebezpečnou situaci. Nemluvím o penaltě. Mluvím o situaci, která mohla nastat a způsobit nebezpečné zranění. Nicméně i v těchto situacích bych měl přestat a nechat to na Vás.

Spokojenost s výkonem Carricka

Nechci mluvit o individuálních výkonech, ale myslím, že hrál dobře a celkově záložní řada dobře kontrolovala hru. Vystřídal jsem Schneiderlina za Fellainiho, abychom zastavili dlouhé centry do vápna, které obvykle přicházejí od soupeřů, když prohrávají 2:1. Ale celkově hrál tým dobře.

Článok si pre vás pripravil redaktor Nazgul.

Predchádzajúci článokŽreb štvrtého kola EFL Cupu
Ďalší článokHerrera reaguje na gól proti Northamptonu Town
HaniF
Volám sa Michal Kačur a som študentom Univerzity Komenského. Manchester United som začal sledovať pravdepodobne kvôli Cristianovi Ronaldovi. V tom čase som začal poctivo sledovať zápasy United a aj po jeho odchode som zachoval obrovskú vášeň pre tento klub. Medzi moje idoly patrí spomínaný Cristiano Ronaldo, Nemanja Vidić, David Beckham, či nenapodobiteľný sir Alex Ferguson.