Fellaini po zápase s Watfordom

27
Marouane Fellaini

Stredopoliar Manchesteru United Marouane Fellaini trvá na tom, že červení diabli sa musia spoločne pozviechať po tretej porážke v rade, ktorú utrpeli v nedeľňajšom zápase Premier League na ihrisku Watfordu.

Po návrate domov z Holandska, kde United prehrali s Feyenoordom Rotterdam tesne 1:0, cestovali cez víkend na Vicarage Road, kde po góloch Étienna Capouea, Juana Camila Zunigu a Troya Deeneyho prehrali s Watfordom 3:1.

The Reds prehrávali po kontroverznom otváracom góle z kopačky Capouea, avšak po polčasovom rozhovore s manažérom Josém Mourinhom ukázali väčší hlad po skorigovaní výsledku.

V polčasovej prestávke nám manažér povedal, aby sme vybehli na ihrisko a hrali so sebavedomím, čo sa nám aj podarilo, keďže sme vyrovnali stav zápasu. Hrali sme v tempe, avšak takýto začiatok musíme zaznamenať už od prvej minúty stretnutia.

V druhom dejstve sme boli oveľa lepší. Držali sme loptu, vytvorili sme si šance a hrali sme smerom dopredu. Za stavu 1:1 sme sa vrátili do zápasu, ale potom sme inkasovali druhý gól, pretože sme im nechali príliš veľa miesta a nevytvárali sme tlak na loptu.

Druhý gól Watfordu prišiel ako trest po Rashfordov góle z tesnej blízkosti. Deeney neskôr zvýšil vedenie domácich po premenenej penalte a pomohol svojmu tímu získať plný počet bodov. Po tretej porážke v priebehu ôsmich dní Belgičan pripúšťa, že nálada v šatni nebola ideálna, avšak hráči sa musia opäť postaviť na nohy a nakloniť si osud vo svoj prospech, a to už v stredajšom zápase ligového pohára proti Northamptonu Town.

Áno, nálada nie je najlepšia, ale sme ľudia a musíme sa spoločne pozviechať a ukázať naše schopnosti. Prehra nebola príjemná a toto zaváhanie musíme odčiniť už v stredu.

Musíme sa sústrediť. Ako som už povedal, v tejto chvíli máme hlavy dole, avšak musíme bojovať bok po boku a ukázať, že sme sebavedomí.

Predchádzajúci článokVidič o veciach, ktoré sa mu v Manchesteri nepáčili
Ďalší článokChlapci nesmí zapomínat, ale pamatovat si
HaniF
Volám sa Michal Kačur a som študentom Univerzity Komenského. Manchester United som začal sledovať pravdepodobne kvôli Cristianovi Ronaldovi. V tom čase som začal poctivo sledovať zápasy United a aj po jeho odchode som zachoval obrovskú vášeň pre tento klub. Medzi moje idoly patrí spomínaný Cristiano Ronaldo, Nemanja Vidić, David Beckham, či nenapodobiteľný sir Alex Ferguson.