Mourinho hovoří o zranění Martiala

24

Manažer Manchesteru United Jose Mourinho zatím nezná závažnost zranění Anthony Martiala, kvůli kterému opustil hřiště během prohraného zápasu na půdě Watfordu.

Martial byl ošetřován hned na hřišti po hrozivě vypadajícím střetu s holadským obráncem Darylem Janmaatem v 26. minutě nedělního zápasu.

Francouzský útočník naštěstí pokračoval v zápase, ale v 34. minutě byl opět tvrdě atakován dvojicí Miguel Britos – Daryl Janmaat. V důsledku tohto střetu inkasovali United první branku. Martial nemohl v zápase pokračovat a nahradil ho bývalý hráč Sršňů – Ashley Young.

Mourinho byl na pozápasové tiskové konferenci požádán, aby poskytl informace o zranění francouzského útočníka. Manažer přiznal, že ještě s hráčem nemluvil, ale zároveň zopakoval svůj postoj, že United měli zahrávat přímý kop po zákroku na mladou hvězdu Rudých ďáblů.

Musel jsem se soustředit na hru a ne na Martialovo zranění. Neměl jsem čas zkoumat ten souboj. Nebyla to situace na cestu do nemocnice, ale faul, po kterém jsme měli zahrávat přímý kop a nikoliv inkasovat branku. 

Nevím, opravdu nevím. Ptáte se mě na otázky, na které nemohu odpovědět. Nevěděl jsem, proč šel ze hřiště, zda kvůli zranění kotníku, kolena či hlavy. Nevím. Vím jen, že v té chvíli nebyl ve stavu, aby mohl pokračovat v zápase. Nevím proč. Vím jen, že jsem ho musel vystřídat. Zatím nemám informace o tom, co se stalo.

Nyní panují pochyby o případném startu Martiala ve středečním pohárovém zápase na hřišti Northamptonu.

zdroj: manutd.comZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokReview: Watford – Manchester United
Ďalší článokNa opúšťanie sa nie je čas
United fandím od finále z roku 1999, kdy jsem ale ještě neměl moc ponětí o Manchesteru, nicméně se to od této chvíle i s přispěním PC hry Premier Manager 99 začalo měnit. Podstatným důvodem pak byla také přítomnost Davida Beckhama v týmu, kterého jsem začal sledovat v době, kdy si sáhl na samotné dno – tedy vyloučení na MS v roce 1998 – po kterém jej lynčovala celá Anglie. Po jeho odchodu jsem si však našel svého nového favorita, a to Oleho Gunnara Solskjaera (odtud nick).


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!