26/07/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Mourinho hovoří o zranění Martiala

Manažer Manchesteru United Jose Mourinho zatím nezná závažnost zranění Anthony Martiala, kvůli kterému opustil hřiště během prohraného zápasu na půdě Watfordu.

Martial byl ošetřován hned na hřišti po hrozivě vypadajícím střetu s holadským obráncem Darylem Janmaatem v 26. minutě nedělního zápasu.

Francouzský útočník naštěstí pokračoval v zápase, ale v 34. minutě byl opět tvrdě atakován dvojicí Miguel Britos – Daryl Janmaat. V důsledku tohto střetu inkasovali United první branku. Martial nemohl v zápase pokračovat a nahradil ho bývalý hráč Sršňů – Ashley Young.

Mourinho byl na pozápasové tiskové konferenci požádán, aby poskytl informace o zranění francouzského útočníka. Manažer přiznal, že ještě s hráčem nemluvil, ale zároveň zopakoval svůj postoj, že United měli zahrávat přímý kop po zákroku na mladou hvězdu Rudých ďáblů.

Musel jsem se soustředit na hru a ne na Martialovo zranění. Neměl jsem čas zkoumat ten souboj. Nebyla to situace na cestu do nemocnice, ale faul, po kterém jsme měli zahrávat přímý kop a nikoliv inkasovat branku. 

Nevím, opravdu nevím. Ptáte se mě na otázky, na které nemohu odpovědět. Nevěděl jsem, proč šel ze hřiště, zda kvůli zranění kotníku, kolena či hlavy. Nevím. Vím jen, že v té chvíli nebyl ve stavu, aby mohl pokračovat v zápase. Nevím proč. Vím jen, že jsem ho musel vystřídat. Zatím nemám informace o tom, co se stalo.

Nyní panují pochyby o případném startu Martiala ve středečním pohárovém zápase na hřišti Northamptonu.

zdroj: manutd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!