30/07/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
luke shaw 2016
Mediálne správy

Shaw vyzývá k lepšímu startu proti Watfordu

Očekává se, že Luke Shaw začne následující ligový zápas opět v základní sestavě a náš obránce se nechal slyšet, že je velmi důležité mít rychlý vstup do zápasu, aby se tým posunul od dvou proher, které utrpěl v minulých zápasech.

Rudí ďáblové prohráli minulou sobotu proti městskému rivalovi  a ve čtvrtek odjeli s prázdnou z Holandska, kde podlehli Feyenoordu v poměru 1:0.

Luke Shaw místo zápasu v Rotterdamu regeneroval a nyní je již nedočkavý nedělního utkání na Vicarage Road, přičemž apeluje na tým, aby začal hned od začátku udávat tempo zápasu.

Musíme začít zápas ve formě. Minulé dvě utkání jsme nezačali dobře a to musíme nyní změnit.

Sledovat zápas proti Feyenoordu bylo frustrující. Neměli proti nám moc šancí a jejich gól byl jasný offside. My jsme si vytvořili několik šancí. Ne mnoho, ale ty, co jsme měli, byly gólové příležitosti. Neměli jsme to potřebné štěstí v zakončení.

Oba výsledky jsou nyní minulostí a my se musíme dívat dopředu, soustředit se sami na sebe a jak začneme zápas [v neděli]. Musíme vstoupit do zápasu mnohem lépe a pokusit se vstřelit brzký gól, který by naši hru uklidnil.

Zdroj: manutd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!