Mourinho reaguje na prehru s Feyenoordom

46

José Mourinho je sklamaný, ale ostáva optimistický aj po štvrtkovej prehre 1:0 na ihrisku Feyenoordu v prvom zápase Európskej ligy.

Mourinhov pohľad na zápas

Samozrejme, nebol som spokojný s úvodom. V druhom polčase sme hru, podľa mňa, kontrolovali. Snažili sme sa vyhrať a oni sa zase snažili neprehrať. Zdalo sa nám, že trošku nestíhajú po fyzickej stránke, že sa dostávajú do problémov a to bol ten moment, kedy sme si prehrali zápas. Bolo to dvojité nešťastie, keďže gól padol z jasného offsidu.

Hodnotenie prejavu United

Druhý polčas bol lepší ako prvý. Hrali sme intenzívnejšie ako v prvom polčase, lebo v prvej polke sme mali hru pod kontrolou a neboli sme nútení sa toľko snažiť, ale druhý polčas bol iný. Feyenoord bránil so všetkými hráčmi. Skvelí fanúšikovia, skvelý tímový duch, ale to poznáme. Vieme, že v Európskej lige chce každý hrať s Manchestrom United a každý chce bojovať až do posledných síl, čo aj spravili. Mali šťastie a dali gól v poslednej časti zápasu.

Ohľadne hráčov, ktorí nastúpili

Pozrite, nechcem nikoho menovať. Niektorí odohrali svoje prvé minúty v sezóne, čo nie je veľa. Samozrejme, niektorí hrali lepšie ako ostatní, ale treba si uvedomiť, že časť hráčov nehrá týždeň čo týždeň, ako tí ostatní.

Novinky týkajúce sa zápasu s Watfordom

Nechali sme doma hráčov ako Antonio Valencia a Luke Shaw, aby si oddýchli a mohli nastúpiť, takže ďalší zápas sa vrátime k normálnej zostave, kde nebude toľko zmien.

Tento článok si pre vás pripravil redaktor VVee.

Predchádzajúci článokManažér pred zápasom s Feyenoordom
Ďalší článokMourinho brání své hráče
HaniF
Volám sa Michal Kačur a som študentom Univerzity Komenského. Manchester United som začal sledovať pravdepodobne kvôli Cristianovi Ronaldovi. V tom čase som začal poctivo sledovať zápasy United a aj po jeho odchode som zachoval obrovskú vášeň pre tento klub. Medzi moje idoly patrí spomínaný Cristiano Ronaldo, Nemanja Vidić, David Beckham, či nenapodobiteľný sir Alex Ferguson.