25/07/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
ander herrera
Mediálne správy

Herrera: Musíme odpovědět na porážku v derby

Ander Herrera má stále v mysli porážku z utkání s Manchesterem City a tvrdí, že pouze vítězství proti Feyenoordu ji odstraní.

Rudí ďáblové nestačili v městském derby na City, když prohráli v poměru 2:1 a je jasné, že tento výsledek volá po okamžité reakci. Tohoto postoje si pak je vědom především záložník Ander Herrera.

Nebudu lhát. Když prohrajete derby, je to hodně blbý den a hodně těžký víkend pro nás a naše fanoušky, protože je to hra ovlivňující naše životy.

Miluju trénování, ale chci hrát utkání tolik, kolik jen bude možné. Po porážce s City to nyní máme šanci odčinit. Chceme fanouškům ukázat, že jsme tu, abychom vyhráli každé utkání.

Toto utkání bude pro nás výzvou. Na tomto tradičním stadionu a proti klasickému klubu, jakým je Feyenoord, se chceme ukázat.  Miluji zápasy proti nejlepším týmům a Feyenoord je jedním z nejlepších v Nizozemsku.

José Mourinho již potvrdil, že pro následující utkání nechá odpočívat některé hráče a tedy že sestavou zarotuje. Tento postoj Herrera pochopitelně vítá.

S našim manažerem jsme spokojení. Užíváme si každý trénink. A když hraji, cítím se skvěle. Dodává mi sebedůvěru a myslím, že spoluhráči se mnou budou souhlasit. Má k nám blízko, což je důležité. To je možná i nejdůležitější – cítit, že jste součástí něčeho, že si na vás manažer udělá čas.

Pokud chcete být v sezoně úspěšní, je třeba mít na paměti, že toho nedosáhnete s dvanácti či třinácti hráči. Každý hráč je důležitý a každý dostane šanci. Máme skvělý tým a manažera, který nám dodává sebedůvěru.

zdroj: manutd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!