26/07/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Rashford nastoupí v základu proti Feyenordu

Marcus Rashford má tuto sezónu na kontě vítězný gól do sítě Hull City a hattrick za anglickou U21. V základní jedenáctce však ještě nenastoupil. V Manchesterském derby byl poslán na hřiště v polovině utkání a svým výkonem přesvědčil manažera, že by měl nastoupit v základu.

Další velký zápas nás čeká proti Feyenoordu a Marcus bude hrát. Zcela mu důvěřuji a vím, že bude mít skvělou budoucnost. Jeho hlavní post je na pozici č. 9, a když chcete, aby hrál na jiných pozicích, musíte s ním na tom pracovat a zdokonalit ho. Má v sobě velkou osobnost. Obvykle se lidé dívají hlavně na fotbalový talent, ale osobnost je na této úrovni velmi, velmi důležitá a on ji ukazoval minulou sezónu. Ukazoval ji okamžitě. Ve druhé půli přinesl do hry, co jsme potřebovali a co nám chybělo od Mickiho a Jessieho.

Například, Micki hrál v kolika velkých zápasech? Chlapec Jesse – kolik velkých zápasů? Eric Bailly byl vyhlášen hráčem měsíce a předvedl fantastické výkony, ale ve Villarealu nikdy nehrál derby těchto rozměrů. Ander Herrera přišel ve druhé půli a umožnil nám získávat míče zpět vysokým pressingem, vedl tým vpřed k zakládání nových útoků a posílal centry do vápna. Jeho přístup byl fenomenální.

Podle slov Joseho Mourinhase dá očekávat, že Mkhitaryan a Lingard budou mezi těmi, kteří začnou zápas na lavičce:

Jestli se mě ptáte, zda někdo z nich bude hrát proti Feyenoordu, tak ne.  A není to jako trest. Je to jediný způsob, jak mohu zvolit tým na základě výkonů. Takže samozřejmě nastoupíme s jinými hráči.

Někdy hráči zklamou svého manažera. Je to však jejich chyba nebo má? Je to má chyba, protože já jsem manažer a byla to má volba.Někteří chlapci cítí velikost zápasu, soustředění a pozornost, které přicházejí s derby. To nemá nic společného se zkušenostmi. Rashford přišel v druhé půli a vypadal, jako když hraje za U18 proti Salford City. Nikdy nevíte, jak hráči zareagují, zvláště když je neznáte tak dobře a po pár měsících je ještě brzo na to znát je opravdu dobře. Nicméně nyní možná vím, kdo bude schopen se s tlakem vyrovnat v dalším velkém zápase.

článek napsal redaktor Nazgul

zdroj: manutd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!