24/07/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Marouane Fellaini
Mediálne správy

Fellaini slibuje splacení důvěry Mourinhovi

Marouane Fellaini chce nadále splácet důvěru, kterou do něj Jose Mourinho vkládá. Belgický reprezentant zosobňoval letargický styl Luise Van Gaala, kterým se United prezentovali v uplynulé sezoně, za což byl Holanďan právem kritizován.

Belgičan však zažívá nový rozkvět poté, co byl Jose Mourinho jmenován manažerem Manchesteru United. Za poslední čtyři zápasy odehrál každou minutu.

S příchodem 172. derby s městským rivalem se Fellaini zaměřuje na využití důvěry, kterou do něj Mourinho vkládá, aby tak umlčel své odpůrce.

Luis Van Gaal mi důvěřoval, hrál jsem mnoho utkání. Tuto sezónu, cítím důvěru manažera, i když hraji na své pozici. Já za to odevzdám vše, co budu moci. Má na mě obrovský vliv, protože když vám někdo věří na 200%, musíte mu to splatit.

Na otázku, zda byl překvapen herním časem, který mu byl pod Mourinhem dán, Fellaini odpověděl:

Manažer zná moje kvality a ví, čeho jsem schopný. Mluvili jsme spolu hned první den po mém návratu z dovolené a já jako vždy pracoval tvrdě. Nepotřebuji si nic vysvětlovat, všichni manažeři, pod kterými jsem doposud hrál, znali mé kvality. Dnes jsem tady a jako vždy se snažím na hřišti vydat ze sebe to nejlepší.

Derby pod taktovkou rivalů Mourinha a Guardioly dostanou ještě větší náboj v již tak napjatých zápasech a Fellaini se již nemůže dočkat atmosféry:

Každý chce hrát tato utkání. Je to velký zápas, který bude sledovat každý na světě, a je proto důležitý pro oba týmy. Když hrajete proti City nebo Liverpoolu, je to vždy plné napětí, nicméně tuto sezónu půjde o velké utkání, protože tu jsou nejen noví manažeři, ale i hráči. Budou za námi stát naši fanoušci, takže půjde o dobrý zápas.

článek napsal redaktor Nazgul

zdroj: skysports.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!