25/07/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Mourinho: Ukažme naši osobnost

Manažer apeluje na své hráče, aby se před derby s městským rivalem soustředili pouze na sebe, protože jsou to právě hráči United, kteří by měli ukázat svou osobnost v následujícím důležitém zápase.

José Mourinho v rozhovoru uvedl, že jeho hráči jsou na utkání připraveni a zdůraznil důležitost koncentrace na vlastní výkon.

Je to o tom, jací jsme my. O to se musíme snažit v každém zápase. Jsme důležitější, než naši soupeři. Styl naší hry je důležitější, než styl našeho soupeře. Musíme myslet a soustředit se jen na sebe.

Pokaždé chci, abychom odevzdali stoprocentní výkon, jako proti Hullu. To byl ukázkový příklad velmi náročného zápasu, ve kterém jsme se snažili ze všech sil až do poslední vteřiny. To je Manchester United, který chci mít.

Zatímco bude v sobotu odpoledne probíhat vzrušující zápas, Mourinho je přesvědčen, že United vyhrají alespoň bitvu v hledišti.

Na hřišti je 11 hráčů proti 11, ale na tribuně to bude nějakých 70 000 našich fanoušků proti 3 až 4 tisícům fanoušků City. Takže bychom měli v hledišti vyhrát velkým rozdílem.

Proti Southamtonu to nebylo derby. Byl to zápas mezi Manchesterem United a klubem z jižní Anglie a podpora fanoušků byla úžasná. V Hull City jsme měli pár tisíc fanoušků a ti byli úplně neuvěřitelní, takže není pochyb o tom, že budou v sobotu opět fantastičtí.

Zdroj: manutd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!