28/02/2021

U18: United – Middlesbrough 5:1

Manchester United U18 ve 4. kole Under-18 Premier League porazil Middlesbrough U18 vysoko 5:1.

V útoku Manchesteru United se objevil i 16letý útočník Idris Kanu, který je v akademii United na zkoušku z akademie West Hamu United. Na lavičce Rudých ďáblů se poprvé od svého příchodu z Tottenhamu představil trenér Kieran McKenna.

Mladíci Manchesteru United v utkání, které se hrálo v nepříznivém počasí, velmi dobrý výkon. V prvním poločase domácí hráči skórovali jednou a to když se v 36. minutě prosadil po přihrávce Angela Gomese střelou na bližší tyč belgický záložník Indy Boonen. Hostujícímu Middlesbrough se podařilo vyrovnat krátce po začátku druhého poločasu a to v 47. minutě, kdy se prosadil střelou z dálky Brendan Holdsworth. United si vzali vedení zpět na svojí stranu v 52. minutě, kdy se po další skvělé přihrávce Angela Gomese prosadil Idris Kanu. Stejný hráč se střelecky prosadil i v 58. minutě. O deset minut později se do střelecké listiny zapsal také skvěle hrající Angel Gomes, kterému přihrával střídající Kayne Diedrick-Roberts. Konečnou podobu výsledku dal v 90. minutě DJ Buffonge. Manchester United po skvělém výkonu rozdrtil Middlesbrough 5:1 a vypadá to, že v akademii United se konečně začíná blýskat na lepší časy.