Luke Shaw odjel z reprezentačního srazu

135

Levý obránce Luke Shaw se vrátil do Manchesteru i přesto, že reprezentační výběr Anglie čeká utkání proti Slovensku.

V sobotu dopoledne vynechal talentovaný mladík reprezentační trénink, načež se dokonce rozhodl pro návrat do Anglie. Jeho situace je pak o to sledovanější, jelikož už příští týden čeká svěřence Mourinha městské derby s City.

Vyhlášení k jeho stavu pak bylo následující:

Levý obránce se nezúčastnil tréninku v St. George Parku, přičemž jeho stav je lékařským týmem sledován. Zatímco proti Slovensku nastoupí v Trnavě Danny Rose, Luke Shaw byl nabádán, aby se z preventivních důvodů vrátil do Manchesteru. Zbytek dvaadvacetičlenného týmu Sama Allardayce odcestoval na Slovensko.

Allardayce později stejná slova potvrdil na tiskové konferenci, přičemž také dodal, že levý obránce, ač si stěžoval na bolest ve stejném místě nohy, kde utrpěl loni zlomeninu, by měl být na městské derby fit.

Cítil mírnou bolest, svalovou bolest. Po té jeho dlouhé rekonvalescenci jsme rozhodli, že hrát nebude.

zdroj: manutd.comZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokPaul Scholes chválí Mourinhovy posily
Ďalší článokU18: United – Middlesbrough 5:1
United fandím od finále z roku 1999, kdy jsem ale ještě neměl moc ponětí o Manchesteru, nicméně se to od této chvíle i s přispěním PC hry Premier Manager 99 začalo měnit. Podstatným důvodem pak byla také přítomnost Davida Beckhama v týmu, kterého jsem začal sledovat v době, kdy si sáhl na samotné dno – tedy vyloučení na MS v roce 1998 – po kterém jej lynčovala celá Anglie. Po jeho odchodu jsem si však našel svého nového favorita, a to Oleho Gunnara Solskjaera (odtud nick).


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!