23/06/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Paul Scholes chválí Mourinhovy posily

Bývalý hráč Manchesteru United se nechal slyšet, že se nové posily usadily velmi rychle a klubu se vyplatilo investovat do kvality, což potvrdily 3 po sobě jdoucí výhry v Premier League.

José Mourinho podepsal hotové hráče, kteří svou kvalitu prokázali solidní formou již v úvodu sezóny. Ačkoli 20násobný mistr Anglie zrealizoval jen čtyři podpisy, Scholes si myslí, že jejich kvalita může být rozhodujícím prvkem pro United v příštích osmi měsících.

Kvalita hráčů, které přivedl José Mourinho, je ten největší rozdíl. Předchozí manažeři (David Moyes a Louis van Gaal) šli do rizika nasazováním hráčů, kteří se mohli prosadit, ale výsledek nebyl tak dobrý, jaký měl být.

Ale on [Mourinho] přivedl hotové hráče. To bylo zapotřebí. Hotoví hráči pro Premier League. Pro Mourinha nebyl zrovna ten nejlepší čas jít do rizika.

Paul Scholes si také myslí, že z příchodu Zlatana Ibrahimoviče může velmi profitovat vycházející hvězda United, Marcus Rashford. 18letý útočník nebude v letošní sezóně pravděpodobně první volbou, ale už minulý zápas opět ukázal svou kvalitu rozhodujícím gólem.

Ibra je skvělý pro mladé hráče, hlavně pro někoho, jako Rashford. Marcus si v této sezóně zahraje ještě spoustu zápasů a to, že má někoho, ke komu může vzhlížet a kdo ho bude učit, je pro jeho budoucnost úžasné.

United měli vždy hráče s působivým vystupováním a arogancí, díky čemuž je od nich očekáváno jen vítězství. Ať hrál Ibrahimovič kdekoliv, vyhrál ligu. Pogba vyhrál italskou ligu 3x po sobě a byl blízko k výhře Ligy mistrů.

Jak jsem již zmínil, Mourinho si nemohl dovolit riskovat. Tito hráči nejsou risk, jsou to vítězové. Každý z nich začal sezónu velmi dobře a tým má nyní sebevědomí. Hodně vás povzbudí, když máte v mančaftu velké hráče typu Pogba a Ibra. Vaše výkony pak musí odpovídat očekáváním a myslím, že se to United zatím daří.

Zdroj: skysports.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!