27/07/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Akadémia Redaktorské správy

Kieran McKenna je novým trenérem Manchesteru United U18

Novým trenérem Manchesteru United U18 se stal Kieran McKenna.

30letý Kieran McKenna přichází na Old Trafford z Tottenhamu, kde vedl mládežnický tým U18. McKenna už povede tým United U18 v zítřejším utkání Under-18 Premier League proti Middlesbrough U18. McKenna má pověst jednoho z nejlepších trenérů mládeže a v roce 2015 vyřadil s Tottenhamem Manchester United v FA Youth Cupu. Sám McKenna po svém příchodu do Manchesteru United uvedl:

Je to vynikající. Jsem tady zhruba týden a seznamuji se jak s hráči, tak s lidmi z realizačního týmu a dalšími zaměstnanci. Zatím všechno probíhá velmi dobře, takže mám radost. Svojí kariéru jsem spojil s Tottenhamem, ale kvůli zranění jsem musel ve 23 letech skončit s aktivním kariérou. V Tottenhamu jsem se toho hodně naučil a měli jsme úspěchy, ve kterých klub bude určitě pokračovat. Nicméně příchod do Manchesteru United je splněným snem. Už od malička jsem totiž velkým fanouškem Manchesteru United.

Šéfem akademie Manchesteru United bude nadále Nicky Butt, zatímco Tommy Martin, který vedl tým Manchesteru United U18 v úvodu sezony, bude působit u týmu Manchesteru United U23 po boku Warrena Joyce.

zdroj: manutd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!