Will Keane přestoupil do Hull City

5

23letý anglický útočník Will Keane přestoupil z Manchesteru United do Hull City.

Will Keane je odchovancem Manchesteru United, ke kterému se připojil v jedenácti letech. V prvním týmu Rudých ďáblů debutoval v prosinci 2011. Keane se však nikdy výrazněji do prvního týmu Manchesteru United neprobojoval a většinu času hostoval v různých klubech. V minulosti vytáhlý útočník hostoval ve Wiganu, Queens Park Rangers a Sheffieldu Wednesday. V první polovině sezony 2015/2016 hostoval v Prestonu North End, za který odehrál celkem 22 utkání s bilancí dvou vstřelených branek. Keane je rovněž bývalým mládežnickým reprezentantem Anglie U16, U17, U19, U20 a U21.

Ke svému odchodu do Hull City, kde se setká s bývalým asistentem Sira Alexe Fergusona Mikem Phelanem, hráč uvedl:

Je mi 23 let a chtěl jsem jít někam na trvalý přestup, abych se mohl usadit. Jsem ve věku, kdy chci hrát co nejvíce zápasů. V Manchesteru United jsem byl dlouhou dobu, takže končí jedna éra, nicméně jsem neviděl šanci probojovat se do prvního týmu. Jsem rád, že přicházím do Hullu. Mike Phelan byl jedním z faktorů, proč jsem si vybral právě Hull. Mluvil jsem s ním o tom několikrát a těším se na spolupráci s ním. Chci hrát na nejvyšší úrovni a jsem rád, že budu hrát v Premier League.

zdroj: hullcitytigers.comZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokTransfer deadline day: Posledný prestupový deň
Ďalší článokMourinho diskutuje o príprave na derby
Ruud36
Je mi 29 let a pracuji v Praze na úřednické pozici ve státní správě. Manchesteru United jsem začal fandit zhruba v sezoně 1999/2000. V tu dobu jsem začal na PC hrát fotbalové manažery a nějakým způsobem mi k srdci strašně přirostl Manchester United a rychle jsem si oblíbil hráče, jako byli Beckham, Giggs, Scholes, Neville. Vyloženě oblíbeného hráče nemám, pokud bych měl ale z celé historie United vybrat jednoho hráče, tak by to byl Ruud van Nistelrooy.


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!