Weir přestoupil do Hull City, Henderson a Pereira hostují

3

21letý záložník James Weir přestupuje z Manchesteru United do Hull City, zatímco 19letý brankář Dean Henderson bude hostovat v Grimsby Town a 20letý brankář Joel Castro Pereira bude hostovat v portugalském Belenenses.

James Weir začal svojí fotbalovou kariéru v Prestonu North End, ale už v roce 2008 přestoupil do akademie Manchesteru United. Talentovaný záložník rovněž prošel mládežnickými reprezentačními výběry Anglie U16, U18 a U19. V minulé sezoně pak hráč debutoval v prvním týmu Rudých ďáblů, když jako střídající hráč naskočil do utkání proti Arsenalu. V posledních sezonách Weir patřil ke klíčovým hráčům týmu Manchesteru United U21, který vedl jako kapitán. Nyní přestupuje za nezveřejněnou částku do Hull City, kde podepsal smlouvu na tři roky. V novém působišti narazí například na manažera Mike Phelana či ještě nedávno svého spoluhráče Willa Keana. Sám James Weir k přestupu uvedl:

Nastala důležitá část mé kariéry a myslím si, že každý hráč v mém věku chce hrát v prvním týmu. Jsem velmi rád, že přicházím do Hullu a věřím, že tady skutečně nastartuji svou kariéru. Je pro mě důležité, že budu součástí prvního týmu a doufám, že klubu co nejvíce pomůžu.

19letý brankář Manchesteru United Dean Henderson, který byl nedávno nominován do reprezentačního týmu Anglie U20, bude do ledna příštího roku hostovat v týmu Grimsby Town. Henderson zatím čeká na svůj premiérový start v prvním týmu Manchesteru United. V minulosti již tento talentovaný brankář hostoval ve Stockportu.

20letý portugalský brankář Joel Castro Pereira, který se narodil ve Švýcarsku, bude do konce aktuální fotbalové sezony hostovat v portugalském Belenenses. Pereira přišel do Manchesteru United v roce 2012 ze švýcarského Neuchâtel Xamax. V minulosti již tento brankář hostoval v Rochdale a letos v létě jsme jej mohli vidět startovat na Olympijských hrách v Riu.

zdroj: hullcitytigers.com, skysports.com, manutd.comZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokBývalí hráči: Sandy Turnbull
Ďalší článokDidier Deschamps na adresu Anthonyho Martiala
Ruud36
Je mi 29 let a pracuji v Praze na úřednické pozici ve státní správě. Manchesteru United jsem začal fandit zhruba v sezoně 1999/2000. V tu dobu jsem začal na PC hrát fotbalové manažery a nějakým způsobem mi k srdci strašně přirostl Manchester United a rychle jsem si oblíbil hráče, jako byli Beckham, Giggs, Scholes, Neville. Vyloženě oblíbeného hráče nemám, pokud bych měl ale z celé historie United vybrat jednoho hráče, tak by to byl Ruud van Nistelrooy.


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!