30/07/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
marcus rashford
Mediálne správy

Rashford a Shaw o výhře nad Hull City

Neuvěřitelný příběh Marcuse Rashforda pokračuje, podařilo se mu vstřelit vítěznou branku proti Hull City v nastaveném čase. Luke Shaw si vítězný moment vychutnává a chválí mladého útočníka United.

Poté, co v 18 utkáních minulé sezóny vstřelil 8 gólů, se může cítit Rashford trochu nešťastně, když nehraje tolik minut jako loni, ale evidentně se netrápí, protože včera svým energickým výkonem pozvedl hru Manchesteru a nakonec zúročil přihrávku Rooneyho a nemilosrdně dorazil míč do branky.

Je úžasné skórovat v poslední minutě. Tým ale dominoval celý zápas, zasloužili jsme si to. Každý vítězný gól je důležitý, nehledě na to proti komu hrajete, kde hrajete nebo v jaké fázi sezóny. Byla to důležitá branka a já jsem velmi šťastný. Viděl jsem, jak se Rooney nádherně uvolnil, takže jsem se snažil najít dobré místo v šestnáctce a vyplatilo se.

Shaw si radost a vzrušení z vítězství náramně užil také proto, že podle svých slov nikdy nic takového během utkání nezažil.

Zbožňuji to. Myslím ten výbuch emocí, takhle jsem se na hřišti nikdy necítil. Jsem prostě tak šťastný, že jsme urvali 3 body nejen pro nás, ale také pro fanoušky, kteří byli naprosto neuvěřitelní. Bylo to neuvěřitelné a pár kluků v šatně říkalo, že to bylo jako za starých časů, když se občas stávalo, že góly v posledních minutách urvali vítězství. Oslava s fanoušky to udělala ještě víc speciální. Jako hráči jsme viděli, co výsledek pro fanoušky znamená a fanoušci zase viděli, co znamená pro nás a celý klub.

Během utkání jsem si říkal, že se nám je možná nepodaří prolomit, ale nezastavili jsme se a měli jsme jednu šanci za druhou. Párkrát to těsně přelétlo břevno, naštěstí to ukončil Marcus, když byl ve správný čas na správném místě. On a Mhiki změnili tempo hry, což je také zásluhou manažera, že je na hřiště poslal. Marcus je mladý a talentovaný a celou kariéru má ještě před sebou. Doufám, že se mu podobně bude dařit v každém zápase.

Chceme vyhrát každé utkání, tohle je už šťastně u konce. Musíme se soustředit na mezinárodní přestávku, protože pak nás čeká velké utkání proti Manchesteru City.

zdroj: manutd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!