Pereira bude hostovat ve španělské Granadě

6

Záložník Manchesteru United Andreas Pereira bude v této sezoně hostovat ve španělské Granadě.

Oba fotbalové kluby se dohodly na působení 20letého hráče a mládežnického reprezentanta Brazílie do konce probíhající fotbalové sezony ve španělské Granadě. Za působení manažera Louise van Gaala Andreas Pereira odehrál v prvním týmu Rudých ďáblů celkem 13 utkání. Letos v létě pak nastoupil v přípravném utkání proti Wiganu, kde se blýskl vstřelenou brankou. V letošní sezoně ale bude sbírat cenné zkušenosti v celku, který vede trenér Paco Jemez.

Pereira už s novým týmem trénuje, ale oficiálně bude médiím představen až v průběhu příštího týdne. Manažer United José Mourinho na adresu mladého záložníka uvedl:

Andreas Pereira se mi jako hráč líbí a rád bych ho měl ve svém týmu. Bude ale působit v Granadě.

Granadu čeká příští ligové utkání v neděli na půdě Las Palmas. Neočekává se, že by hráč zasáhl již do tohoto utkání.

zdroj: manutd.comZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokMartial plní Mourinhova očekávání
Ďalší článokU18: Everton – United 1:5
Ruud36
Je mi 29 let a pracuji v Praze na úřednické pozici ve státní správě. Manchesteru United jsem začal fandit zhruba v sezoně 1999/2000. V tu dobu jsem začal na PC hrát fotbalové manažery a nějakým způsobem mi k srdci strašně přirostl Manchester United a rychle jsem si oblíbil hráče, jako byli Beckham, Giggs, Scholes, Neville. Vyloženě oblíbeného hráče nemám, pokud bych měl ale z celé historie United vybrat jednoho hráče, tak by to byl Ruud van Nistelrooy.


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!