31/07/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Martial plní Mourinhova očekávání

Manchester United dominuje předním stranám novin v posledním měsíci, ale o jednom hráči ještě žádný titulek nehlásal. Je jím Anthony Martial, jeden z nejlepších hráčů minulého ročníku.

Kritici už téměř volají po „syndromu druhé sezóny“, ale Jose Mourinho si nemyslí, že by francouzský útočník začal sezónu špatně.

Když tým nehraje zrovna nejlépe a jeho výkony jsou průměrné, vždy se dostane nějaký hráč do popředí. Minulý rok hrát bez Martiala znamenalo nezískat tři body. Letos zatím Martial branku nedal, ale máme tři vítězství. Tým hraje dobře a jiní hráči střílejí branky. Myslím, že Martial hraje víc než dobře a v tuto chvíli jsem od něj víc nečekal.

Mourinho také připomíná, že každý kdo chce Martiala soudit, by si měl uvědomit, že měl díky Euru 2016 o hodně kratší přípravu. I přesto je Martial stále hrozbou na levém křídle a boss zjevně nemá žádné obavy o hráče, který před rokem přišel z Monaka.

Neměl žádnou letní přípravu, a když nepočítám Pogbu, tak byl poslední, kdo se k týmu připojil. Někdo potřebuje víc času, ale já myslím, že si vede slušně a čeká ho normální sezóna, což u hráče jeho kvalit znamená dobrou sezónu. Čekám, že se mu bude dařit.

Manažer byl také znovu tázán na Henrikha Mkhitaryana, který ještě nezaznamenal debut v základní jedenáctce.

Vím, že Mickey je skvělý hráč, který bude mít úspěch. Nechci nic uspěchat a říkat, že bude hrát každé utkání od začátku, jen aby ukázal, jak dobrý je. Je těžké ho vynechat ze sestavy, ale když je na lavičce Juan Mata, tak mi zase říkáte, že ho vyhazuji. Kdybych nepostavil Anthonyho Martiala, tak by to bylo kvůli jeho údajné krizi, Ashleyho Younga, protože ho nemám rád a Memphise Depaye, jelikož je také na odchodu. Realita je taková, že máme velmi dobrou sestavu a každý víkend tady budeme řešit to samé.

zdroj: manutd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!