14/06/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Ibra: Nový král Old Taffordu

Sice je v Manchesteru teprve čtyřiapadesát dní, přičemž odehrál pouze tři utkání, nicméně charisma švédského útočníka už červenou část města ze severozápadu Anglie zaplavit už dokázalo.

Odchovanec Malmo byl často přirovnáván k legendárnímu Ericu Cantonovi, který rovněž byl ikonickým hráčem, jež na sebe spoutával veškerou pozornost. Žezlo krále však fanoušci ani Ibrahimovič předat, respektive převzít nechtějí; zejména proto, že vznikl nový titul: ‚Zlatan time‘.

Reportér manutd.com vzpomínal na své první interview s Ibrahimovičem, který s nezaměnitelným barytonem a švédským přízvukem pouze poznamenal: „OK, jsem připraven.“ A připraven Ibra očividně nebyl pouze na rozhovory, nýbrž i na kariéru na Old Trafford. Dle jeho slov na největší výzvu v kariéře.

Úplně první rozhovor coby nová posila United pak Zlatan poskytnul Stuartu Mathiesonovi z deníku Manchester evening news v ‚mixed zone‘, tedy části vyhrazené výlučně pro poskytování rozhovorů. To bylo k nezaplacení, protože toho dne se na tomto místě setkal Zlatan s jinou posilou United, Ericem Baillym, jehož angličtina je však omezená. Ale místo toho, aby tento dvaadvacetiletý obránce pokračoval ke svému autu, zůstal pro následujících deset minut stát a poslouchal, jak se jeho nový spoluhráč ze Švédka ironicky vyjadřuje ke spolupráci se svými novými mladými spoluhráči. To bylo opravdu k nezaplacení.

Jiný obránce, Luke Shaw, se také podělil o názor na novou posilu do útočných řad.

Je srandovní. Je jeden z nejhodnějších lidí, jaké jsem kdy potkal a vždy má po ruce nějakou skvělou historku. Způsob, jakým je vypráví, je neuvěřitelně vtipný. Skvěle zapadl a všichni jsme si sedli… a poslouchání těch jeho historek je opravdu něco skvělého.

Na adresu Zlatana se pak v nedávné době vyjádřil také Zlatan, a to slovy:

Potřebuju nové kritiky. Ti staří se totiž stali mými fanoušky.

zlatan quote 2016

zdroj: manutd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!