03/08/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Redaktorské správy

Tyler Blackett přestoupil do Readingu

Anglický obránce Tyler Blackett přestoupil z Manchesteru United do Readingu, kde podepsal smlouvu na tři roky.

22letý odchovanec Manchesteru United Tyler Blackett v minulosti působil na hostováních v Blackpoolu a Birminghamu City. V srpnu roku 2014 debutoval pod manažerem Louisem van Gaalem v prvním týmu Manchesteru United a celkem v sezoně 2014/2015 odehrál 12 utkání. Vysoký obránce, který dokáže nastoupit na levém kraji obrany, stejně tak jako v jejím středu, v sezoně 2015/2016 hostoval ve skotském Celticu Glasgow, za který odehrál dohromady osm utkání.

V létě se sice Blackett vrátil na Old Trafford, nastoupil dokonce v přípravném utkání proti Wiganu, ale kvůli velké konkurenci v obraně United odchází do Readingu, který od letošního léta vede bývalý hráč Manchesteru United Jaap Stam, jenž na adresu mladého obránce uvedl:

Tyler je talentovaný obránce, který hrál za první tým Manchesteru United. Může hrát na levém kraji obrany nebo v jejím středu. Má velký potenciál, je velmi rychlý a má atletickou postavu. Je dobrý ve standardních situacích. Jako obránce umí hrát směrem dopředu a to je přesně to, co potřebujeme.

Výkonný ředitel Readingu Nigel Howe dodal:

Jsme velmi potěšeni, že si Tyler vybral právě nás a bude součástí Readingu. Je to jeden z dalších talentovaných fotbalistů a doufáme, že během působení u nás bude jenom růst.

zdroj: manutd.com, readingfc.co.uk


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!