Tyler Blackett přestoupil do Readingu

25

Anglický obránce Tyler Blackett přestoupil z Manchesteru United do Readingu, kde podepsal smlouvu na tři roky.

22letý odchovanec Manchesteru United Tyler Blackett v minulosti působil na hostováních v Blackpoolu a Birminghamu City. V srpnu roku 2014 debutoval pod manažerem Louisem van Gaalem v prvním týmu Manchesteru United a celkem v sezoně 2014/2015 odehrál 12 utkání. Vysoký obránce, který dokáže nastoupit na levém kraji obrany, stejně tak jako v jejím středu, v sezoně 2015/2016 hostoval ve skotském Celticu Glasgow, za který odehrál dohromady osm utkání.

V létě se sice Blackett vrátil na Old Trafford, nastoupil dokonce v přípravném utkání proti Wiganu, ale kvůli velké konkurenci v obraně United odchází do Readingu, který od letošního léta vede bývalý hráč Manchesteru United Jaap Stam, jenž na adresu mladého obránce uvedl:

Tyler je talentovaný obránce, který hrál za první tým Manchesteru United. Může hrát na levém kraji obrany nebo v jejím středu. Má velký potenciál, je velmi rychlý a má atletickou postavu. Je dobrý ve standardních situacích. Jako obránce umí hrát směrem dopředu a to je přesně to, co potřebujeme.

Výkonný ředitel Readingu Nigel Howe dodal:

Jsme velmi potěšeni, že si Tyler vybral právě nás a bude součástí Readingu. Je to jeden z dalších talentovaných fotbalistů a doufáme, že během působení u nás bude jenom růst.

zdroj: manutd.com, readingfc.co.ukZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokDivadlo snov nikdy nesklame
Ďalší článokU23: Southampton – United 2:0
Ruud36
Je mi 29 let a pracuji v Praze na úřednické pozici ve státní správě. Manchesteru United jsem začal fandit zhruba v sezoně 1999/2000. V tu dobu jsem začal na PC hrát fotbalové manažery a nějakým způsobem mi k srdci strašně přirostl Manchester United a rychle jsem si oblíbil hráče, jako byli Beckham, Giggs, Scholes, Neville. Vyloženě oblíbeného hráče nemám, pokud bych měl ale z celé historie United vybrat jednoho hráče, tak by to byl Ruud van Nistelrooy.


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!