15/06/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Redaktorské správy

Borthwick-Jackson hostuje ve Wolves

Anglický obránce Manchesteru United Cameron Borthwick-Jackson odchází do konce sezony na hostování do Wolverhamptonu Wanderers.

19letý odchovanec Manchesteru United debutoval v prvním týmu Rudých ďáblů minulý rok v listopadu v utkání proti West Bromwichi Albion. Od té doby nastoupil pod manažerem Louisem van Gaalem celkem k 14 utkáním. V minulé sezoně byl vyhlášen nejlepším hráčem týmu Manchesteru United U21. Následně podepsal na Old Trafford novou smlouvu, která by jej v klubu měla udržet minimálně do června 2020.

V této sezoně Borthwick-Jackson nastoupil v úvodním utkání Premier League 2 proti Leicesteru City U23, nyní však bude sbírat zkušenosti v týmu Wolves, který vede manažer Walter Zenga.

Wolves si zatím v Championship vede dobře a ze čtyř úvodních ligových utkání nové sezony dvakrát vyhrálo a dvakrát remizovalo. Borthwick-Jackson by se mohl v sestavě Wolves objevit už v zítřejším pohárovém utkání proti Cambridge United. V lednu příštího roku bude mít Manchester United možnost si hráče z hostování stáhnout zpátky.

zdroj: manutd.com, MEN


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!