01/08/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Bailly oceněn spoluhráči

Ander Herrera, Michael Carrick a Luke Shaw vyzdvihují Erica Baillyho, když zaznamenal skvělý start do sezóny v dresu United a popisují ho jako „monstrum“ a „pravého obránce“.

Bailly byl prvním podepsaným hráčem Joseho Mourinha a k Manchesteru se připojil 8. června. Přestože byl pro mnoho příznivců United otazníkem, uvedl se výbornými výkony a zaujal nejednoho diváka. Za utkání s Leicesterem a Bournemouthem získal dokonce ocenění Hráče zápasu a na jeho adresu se tak postupně vyjádřilo více hráčů United.

Herrera

Myslím, že Eric má mnoho talentu. Je fotbalové monstrum. Je hrozně silný a rychlý, navíc je velmi chytrým hráčem. Zbytečně neriskuje, to je pro nás důležité, protože víme, že když má balón, nedostane se tým do potíží.

Jakmile má míč soupeř, můžeme pressovat, když víme, že on pokryje prostor, který ostatní otevřou. Je výborný ve vzduchu, velmi energický, chodí hodně do soubojů a vyhrává velké množství míčů. Dařilo se mu to proti Jamiemu Vardymu a to není jednoduché, protože to je jeden z nejlepších hráčů loňské sezóny. Cítil se dobře, vyhrál skoro každý duel.

Jsme rádi, že ho máme. Sezóna bude dlouhá a Eric v ní bude hrát důležitou roli. Je však ještě mladý a má ještě hodně co zlepšovat.

Carrick

Eric si bránění evidentně užívá. V dnešní době je tomu trochu jinak, než dřív – obránci se víc koncentrují na hru s míčem. A Eric je pravý obránce. Ve Wembley hrál dobře a jsem si jistý, že se bude jen zlepšovat.

Shaw

Má, co jsme potřebovali. Je tak klidný na míči a přesně ví, kdy ho má zakopnout nebo rozehrát. Defenzivně byl pevný jako skála, nikdo se přes něj nedostal a jsem moc rád, že ho máme. Je výborným hráčem a v posledních utkáních byl pro nás hodně důležitý.

zdroj: manutd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!