Pogba je rád za návrat na Old Trafford

12

Paul Pogba priznal, že to bol “veľký okamih dotknúť sa ihriska” opäť na Old Trafford potom, čo si na svoje konto pripísal prvý zápas v drese Manchesteru United po prestupe z Juventusu Turín.

Dvadsaťtriročná rekordná posila začala zápas proti Southamptonu v základnej zostave a Paul sa prezentoval pracovitým výkonom v strede poľa, ktorým prispel k pohodlnému víťazstvu 2:0.

Na štadióne Old Trafford bolo cítiť hmatateľný pocit vzrušenia, ktorý plynul s Pogbovým návratom do Manchesteru United po 4 rokoch strávených v Taliansku a francúzsky reprezentant si vychutnal každú minútu na ihrisku.

Užil som si to. Vyhrali sme a za celý tím a aj seba som veľmi šťastný. Pre mňa to bol to veľký okamih sa opäť dotknúť ihriska, byť opäť späť a cítim sa naozaj skvele. Zaznamenali sme slušný výsledok, takže som šťastný. Nevedel som, že odohrám celých 90 minút! Tréner mi dôveruje a cítil som sa skutočne príjemne.

Zlatan Ibrahimović stiahol na seba určitú pozornosť z Paula Pogbu, keďže sa mu podarilo skórovať 2 góly, prvý po hlavičke z prvého polčasu a ďalší v druhej polovici stretnutia z pokutového kopu, čím pohol United získať ďalšie 3 body. Pogba je povzbudený tým, ako sa jeho tímu doposiaľ darí v tejto sezóne.

Predviedli sme veľmi dobrý výkon. Každým zápasom sme lepší a lepší. V prvých 20 minútach sme sa len ťažko dostávali do zápasu, ale potom sme začali hrať náš futbal a strelili sme prvý gól. Zlatan odvádza pre tím skvelú prácu a presne to od neho očakávame. Kvôli tomu sem prišiel, takže dúfajme, že skóruje znovu a znovu.

Na otázku, či družina Josého Mourinha môže v tejto sezóne dosiahnuť veľké veci, Pogba uzatvoril:

Dúfam, že áno. Presne toto chceme, sme United a sme zvyknutí vyhrávať. Víťazstvu podnecujeme všetko.

zdroj: manutd.com

Predchádzajúci článokMourinho ke včerejšímu utkání
Ďalší článokReview: Manchester United – Southampton FC
HaniF
Volám sa Michal Kačur a som študentom Univerzity Komenského. Manchester United som začal sledovať pravdepodobne kvôli Cristianovi Ronaldovi. V tom čase som začal poctivo sledovať zápasy United a aj po jeho odchode som zachoval obrovskú vášeň pre tento klub. Medzi moje idoly patrí spomínaný Cristiano Ronaldo, Nemanja Vidić, David Beckham, či nenapodobiteľný sir Alex Ferguson.