25/06/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Mourinho ke včerejšímu utkání

José Mourinho poskytl pro MUTV rozhovor, v němž se vyjádřil ke včerejší výhře nad Southamptonem. Rudí ďáblové porazili svého soupeře na domácím hřišti v poměru 2:0, přičemž oba góly vstřelil Zlatan Ibrahimovič.

O týmovém výkonu
Jsem spokojený. Vím, že nemůžeme hrát naši hru po celých devadesát minut. Je to nemožné hrát se stejným úsilím po celý devadesát minut. Ale po většinu zápasu jsme hráli útočně tak, jak jsme chtěli a rovněž jsme neustále bránili v deseti hráčích, ne pouze v šesti, sedmi, či osmi. Byl to týmový výkon, takže jsem s hráči spokojen.

K výkonu neunavitelného Pogby
Mohl by hrát i prodloužení! Byl fenomenální a skvěle organizoval hru. A Fellaini byl také dobrý. A křídla také skvěle vykrývaly prostor uvnitř hřiště. Jsem opravdu spokojen s organizací hry. Individuální aspekty jeho hry (Pogbovy) byly perfektní a hrát týmově se také hodně snažil. A když jsem viděl, že ztrácel na poziční hře, poslal jsem na hřiště Andera Herreru tak, aby mu pomohl v defenzivní činnosti.

K formě Zlatana
I když se netrefí, protože zkrátka nemůže skórovat každý týden, svou hrou týmu velmi pomůže. Způsob, jakým je schopen podržet míč, dodává týmu na klidu. Myslím, že opět zahrál skvěle.

K výkonu krajních obránců
Luke i Antonio perfektně doplňovali ofenzívu, přičemž si plnili i své defenzivní povinnosti. Opravdu skvěle pomáhají naším křídlům, což má za následek přečíslení soupeře.

K životu v Manchesteru United
Cítím se tu jako doma. Vím, že se moc neusmívám, ale to patří ke mně. Protože jak už jednou opustím šatnu, dostanu se do „herního módu“.

zdroj: manutd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!