18/06/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Akadémia Redaktorské správy

United čeká výkop Premier League 2

Manchester United začíná první utkání v nové soutěži Premier League 2 pro hráče do třiadvaceti let proti Leicesteru City dnes v 20:00 SEČ.

Zápas je pro diváky volně přístupný a utkání bude živě vysílat MUTV. Warren Joyce doufá, že si zvykne a adaptuje se nové věkové skupině a bude pokračovat ve svých úspěších, jichž dosáhl s týmem U21. Pravidlo tří starších hráčů a jednoho brankáře v týmu stále platí.

Mladí hráči Reds byli naposledy poraženi na penalty v Lancashire Senior Cupu Oldhamem Athletic a jsou odhodlaní začít ligu ve velkém stylu. V loňské sezóně začínali také proti Liškám, ale utkání na King Power Stadium skončilo remízou 1-1.

Všiml jsem si, že se v lize zvýšila soutěživost oproti předchozím rokům. Už loni tu byly různé náznaky, když týmy neposílaly své nejlepší hráče na hostování, protože je chtěly udržet a rozvíjet samy. Bylo hodně vyrovnaných utkání, hrál se dobrý fotbal i na velkých stadionech a navíc se slušnou návštěvou.

Minulý rok měli někteří hráči prvního týmu problémy s pomocí vychovávat mladší hráče, ale hádám, že to byla záležitost ‚počkám a uvidím‘, ale hlavní naší obavou bylo, jak chceme vychovávat hráče, co mají dělat s míčem a co bez něj.

Do konce přestupového období už nezbývá mnoho a po něm by už sestava měla zůstat poměrně stabilní. Na hostování odešli Adnan Januzaj a Guillermo Varela, ale je možné, že by je mohl ještě někdo následovat.

Nedivil bych se, kdyby v následujících týdnech ještě pár hráčů na hostování odešlo. Jsou na tyto kroky připravení a musí začít hrát, aby ukázali, co umí, a kam se ještě mohou posunout. Jakmile se okno zavře, už budeme přesně vědět, s kým můžeme počítat.

zdroj: manutd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!