De Gea a Rashford poodkryli své kvality

2

David de Gea a Marcus Rashford se před utkáním s Bournemouthem v exkluzivním rozhovoru pro MUTV navzájem vyjádřili na své adresy.

První utkání sezony začne už zítra a jak útočník, tak také španělský brankář poodkryli kvality svého týmového soka.

Rashford musel zodpovědět na otázku, jak obtížné je skórovat do branky, před kterou stojí de Gea.

To je těžké říct, protože v zápasech některé střely do sítě projdou nebo minimálně nadělají brankáři problémy, ale on je na trénincích schopen pochytat všechno, takže je to trochu srdcervoucí. Ale právě i díky tomu se snažíme být lepší. A proto je skvělé mít v týmu brankáře, jako je on.

Na tohle pak de Gea zareagoval slovy:

Je to dobré pro nás oba. On se snaží skórovat a já se to naopak snažím vše pochytat. Myslím, že je skvělý zakončovatel a také skvělý driblér. Je opravdu unikátní talent. Může být jedním z nejlepších.

Zdroj: manutd.comZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokCarrick dúfa vo väčší úspech
Ďalší článokZlatan Ibrahimović: Na ihrisku som lev
United fandím od finále z roku 1999, kdy jsem ale ještě neměl moc ponětí o Manchesteru, nicméně se to od této chvíle i s přispěním PC hry Premier Manager 99 začalo měnit. Podstatným důvodem pak byla také přítomnost Davida Beckhama v týmu, kterého jsem začal sledovat v době, kdy si sáhl na samotné dno – tedy vyloučení na MS v roce 1998 – po kterém jej lynčovala celá Anglie. Po jeho odchodu jsem si však našel svého nového favorita, a to Oleho Gunnara Solskjaera (odtud nick).


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!