23/06/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Akadémia Redaktorské správy

United potvrdili nové hráče akademie

Manchester United U18 o víkendu čeká první ligové utkání proti Derby County U18 a v sestavě mladíků Rudých ďáblů by se mohli objevit dvě posily, které klub oficiálně potvrdil.

Holandský ofenzivní záložník Tahith Chong zkompletoval svůj přestup z Feyenoordu Rotterdam a na nedávno skončeném Otten Cupu, kde už se představil v dresu United, byl vyhlášen nejlepším ofenzivním hráčem turnaje.

Novou tváří v akademii Manchesteru United je i útočník a anglický reprezentant do 17 let Joshua Bohui, který na Old Trafford přišel z Brentfordu a i on už se zúčastnil mládežnického turnaje v Eidhovenu.

Více prostoru by v této sezoně měl v týmu U18 dostat stále teprve 15letý portugalský záložník Angel Gomes (16. narozeniny oslaví až poslední srpnový den), který v minulé sezoně zářil v FA Youth Cupu a v Premier League U18 už stihl vstřelit tři branky.

Mezi další ústřední postavy týmu Manchesteru United U18 by měli patřit záložníci Aidan Barlow a George Tanner či záložníci Jake Barrett a Harry Spratt. Více prostoru dostane také italský obránce Luca Ercolani, který teprve nedávno zkompletoval přesun z Forli do United a závěr loňské sezony většinou proseděl na lavičce náhradníků. Novou akvizicí akademie United je i irský obránce Lee O’Connor, který přišel z Watefordu (stejně jako v minulosti John O’Shea), naopak obránce Max Dunne je přímo rodákem z Manchesteru.

Zdroj: manutd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!