18/06/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Lingard: Sebevědomí je klíč k úspěchu

Jesse Lingard je plný sebedůvěry po tom, co se mu podařilo ve dvou posledních návštěvách Wembley skórovat dvě krásné branky, které byly navíc velmi důležité.

23 letý odchovanec je teprve pátým hráčem, který vstřelil více než jeden gól ve Wembley za United v jednom kalendářním roce. Dalšími hráči, kterým se tento kousek podařil, byli Norman Whiteside 1983, Bryan Robson (1983), Mark Hughes (1994) a Eric Cantona (1996).

V exkluzivním rozhovoru pro Inside United, na otázku, kterou nejdůležitější věc se o sobě za poslední rok dozvěděl, odpověděl:

Myslím, že sebevědomí. Po pár zápasech, ve kterých nedáte gól, vám může trochu klesnout sebevědomí, ale hráči okolo mě byli skvělí. Pomáhali mi udržet sebedůvěru. Poté přijít na plac a rozhodnout finále FA Cupu bylo pro mě úžasné.

Na Old Trafford je vždy taková ta aura. Hrát před tolika fanoušky na obrovském stadionu je něco, o čem jsem dříve snil. Když jste mladší hráč, bývají vaše první zápasy trochu nervózní, ale čím víc jsem hrál, tím víc jsem si budoval sebevědomí.

Postupem času si Jesse Lingard buduje kromě sebevědomí také hlad po dalších trofejích, což potvrdil jeho ambicemi pro letošní sezónu.

Samozřejmě se chceme dostat do Ligy Mistrů, ale soustředíme se na titul. Můj osobní cíl je vsítit přes deset gólů a vyhrát alespoň 2 trofeje. To by byla dobrá sezóna!

Zdroj: manutd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!