19/06/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Mourinho před utkáním ve Švédsku

Manažer Manchesteru United Jose Mourinho je potěšen z odvedené práce svého týmu v průběhu posledního týdne a připravuje se na sobotní klání s Galatasarayem v Gothenburgu.

Přístup hráčů během týdne byl fantastický. Měli jsme několik dvojitých tréninků, ale nemám obavy, že by byl někdo v sobotu unavený. Realita je taková, že musíme dál pracovat a stihnout ještě jeden trénink, který hráči potřebují – z něho se musíme také otřepat.

Boss také odhalil, že Chriss Smalling a Timothy Fosu-Mensah budou vynecháni ze soupisky kvůli drobnějším zraněním. Smalling má problém, který ho sužoval již minulou sezónu a také je suspendován poté, co obdržel červenou kartu ve finále FA Cupu s Crystal Palace. Mourinho potvrdil, že Smalling nenastoupí do úvodního utkání proti Bournemouthu radši, než aby vynechal Community Shield proti Leicesteru City.

Fosu-Mensah je skoro v pořádku, ale kvůli tomu jak je mladý, si chceme být jistí, že je na 100 procent fit. Smallingovi se vrátilo staré zranění z minulé sezóny. Uvidíme, co se stane, ale v tuto chvíli je už stejně suspendován z prvního utkání ligy s Bournemouthem.

zdroj: manutd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!