25/06/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Hirving Lozano se blíží k přestupu do United

Prozatím hájil barvy United pouze jeden Mexičan – Chicharito. Podle všeho by ho měl následovat dvacetiletý Hirving Lozano z mexické Pachucy.

hirving lozano

Tyhle spekulace potvrdil rovnou vysoce postavený člověk v mexickém klubu, byl to rovnou vice-president.

Vedoucí skaut United Jim Lawlor, který objevil mj. právě Chicharita, údajně sledoval dvacetiletého mexického reprezentanta. Svůj pohled, prý, mimo něj zaměřil i na spoluhráče Ericka Gutierreze a Rodolfa Pizarra.

„Jsou v průběhu jednání s Manchesterem United? Ano, jsou,“ řekl vice-president Pachucy Andre Fassi ESPN. „Nic ale ještě není hotové.“

Takový názor vůbec nesdílí nevlastní otec Lozana: „Všechno je hotové, zbývají jenom nějaké detaily, po olympiádě to bude oficiální. Už v Anglii zařizuji bankovní účet, protože tam s ním bude žít dcera.“

Lozano je klasický křídelník, nejradši hraje na levé straně, silnější noha je pravá. Mezi jeho nejsilnější stránky patří rychlost a dribling. Často a rád zasekává do středu, odkud levačkou kroutí míč do brány. V minulé sezoně si připsal v lize čtyřicet startů, dal 12 branek a na 7 přihrál. Také si letos připsal debut za reprezentaci, ve které odehrál sedm zápasů a dal jednu branku.

Nicméně stále pouze čekáme na jakékoliv oficiální prohlášení klubu.

zdroj: men.co.uk, espn.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!